Serdar Turgut’tan ‘Küçük Gelin’e kaba tenkit!…

Gökyolu TV’dahi ekranlara mevrut Tezyifkâr Kadın dizisi reytingleri madun peş ediyor. Geçtiğimiz ilişki, o günün daima birincisi olan Kabiliyet Sizsiniz’i de geride bırakıp, günün bildirme çokça izlenen programı olmuştu. 100 kişiden 24’ü bu diziyi seyretti.

Iletişim Araçları dünyası dizinin başarısının sırrının peşine düştü. Fakat bildirme bomba sav bugün Serdar Turgut’tan geldi. Işte Habertürk’teki köşesinden o haddinden fazla konuşulacak yazının ayrımsız bölümü…

UTANMA DUYGULARI YORDAMSIZ

”Malum bizim ülkede maatteessüf siktirici yaştaki kız çocuklarına sargı çok fazla. Çevremde, yanlışlıkla bakmanın bile eksiklik sayıldığı kızlarla muazzam adamlar evleniyor ve bunun falsolu olabileceği üstüne bir tane tıpkısı nosyonları yokmuş kabil davranıyorlar. Utanma duyguları tamamen ölmüş.”

DUYARLI OLDUĞUMUZDAN DEĞİL…

”Çocuk kadın dizisi da sosyal tıpkısı soruna, aynı acıya parmak bastığından ve seyircisi dahi ansız haddinden fazla duygulu, haddinden fazla anlayışlı ağıl geldiğinden değil, bazen kafaların tüvana kız çocuğu fantezilerini ekranda aynı şekilde görme arzusunu istiğna ettiğinden seyrediliyordur. Özen ediyor musunuz, Türkiye’bile başarının ve reytingin seviyesi dursuz duraksız düşüyor, geçenlerde dibe vuracak.”

Bir Cevap Yazın