Serenay Sarıkaya ’’Adanalı’’dan ayrıldı

Sarıkaya ’nın diziden metrukiyet nedenlerinin başında babasını oynayan Oktay Pınar ’yla son dönemde yaşadığı polemiğin düzlük aldığı öğrenildi.

Memba ayrımsız dergiye iç çamaşırıyla çalım veren Sarıkaya ’ya çok anif reaksiyon göstermiş ve “Sanki onun içine ardıç rakısı kaçmış, o pozlar Serenay ’a hiç yakışmadı. Güçsüz ve bir madde olamamış insanların başvurduğu yolları seçip vücudunu tayin fail pozlar vermesi ve pozların altında adımın geçmesinden belde perde duyuyorum. Hem o pozları verip hem üstelik adımı anmasın” demişti.

Dizinin başında çokça bereketli anlaşan hassaten samimiyetleri nedeniyle aralarında aşk dedikoduları dahi sâdır Menşe ve Sarıkaya ’nın arası bu polemiğin ardından aynı elan düzelmedi.

Sarıkaya bu gerginliğin devam etmesi konusunda “Kullanılmamış heyecanlar ve bakir rollerde oynamayı istiyorum” diye Afşar Film ’in yeni dizisi “Lale Devri”nde oynamayı kabul etti.

Sarıkaya aynı kısmı Bodrum ’de çekilecek olan dizide sevgilisi olduğu tez edilen Tolgahan Sayışman, Emina Türkcan ve Hatice Aslan ’la alengir matlup.

Zaman

Bir Cevap Yazın