Serencam nefesinde katilinin adını söyledi!

Sabah’tan Beklenti Özmen’in haberine bakarak Işıklı Nazilli’de dinamik 1 çocuk annesi Yeliz Tokçak (26), benzeri akaryakıt istasyonunda çalışan eşiyle aralarında sorunlar başlayınca, evi terk yazar metrukiyet davası açtı.

beraber eşinin birlikte arkadaşı olan ve Bodrum’da tıpkısı barda garsonluk özne 37 yaşındaki İsa Kayaç ile aşk yaşamaya başladı. Peşi Sıra, engelli olan 7 yaşındaki kızını, Nazilli’deki annesine bırakan Tokçak, Bodrum’a her an sevgilisiyle alay malay tıpkı barda garsonluk yapmaya başladı. bazen Nazilli’ye gidip kızını gören genç karı, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle uğraş etti. Bunun üstüne İsa Kayaç’yı tecezzi edip Nazilli’ye döndü. Ayrılma edilmeyi hazmedemeyen Kaya ise biraz kat zihayat kadını arayarak bağdaşmak istedi. Ancak Tokçak, bu teklifleri reddetti. Eski bölüm arabasıyla Nazilli’ye mevrut Kayaç, güre kadının annesine ilgili eve gitti. Kızı okulda olduğu, annesi de komşularına gittiği üzere evde serbest kalan Tokçak’a tıpkısı öğün henüz antant teklifinde bulunan Kaya, yine reddedilince çılgına döndü.

ANNESİ KANLAR IÇINDE BULDU

Otomobilinde bulunan pompalı tüfeği düzlük Kayaç, lüp dış kapısının camını kırıp, kapının arkasında kâin kadına kurşun yağdırdı. Karnından vurulan taze kadın, kanlar içinde yere yığılırken, saldırgan otomobiliyle kaçtı. Dertli halde 112 Evgin Servisi arayan Tokçak, yardım istedi. Bu tam eve mevrut annesi Binnur Altıok, kızını kanlar süresince bulunca balaban bire bir alışılmadık yaşadı. Hastaneye kaldırılan zinde eş, bu sırada kendisini İsa Kaya’nın vurduğunu söyledi. Tezelden ameliyata alınan Tokçak, birlik müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Fenomen sonrası kaçan İsa Kaya ise düzenlilik kameralarını inceleyici polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına makbuz. 

Bir Cevap Yazın