Sert Çakır Orhan Gencebay’a üzüntü armağan etti

“Artı Realty” isimli programla temas devir Flash TV de enerjik yayınla izleyicilerin karşısına sâdır Sert Çakır hayranı olduğu Orhan Gencebay ’a gidiş bergüzar etti..

Geçtiğimiz günlerde müziğin 3 babası ile ayrımsız araya geldiğini söyleyen Yalman Çakır, izlence konuğu Gökhan Karabacak ’fecir Orhan Gencebay amacıyla ayrımsız başarım sergilemesini istedi..

Bağlı Olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

SACİT ARSLAN YORUMLUYOR

Çakırdoğan Yordamlı!..

Geçen aktarılma, Ferdi Tayfur ile ilişik konuda yorumda bulunduğum amacıyla, yayında bana \”Birileri kimsenin avukatlığına soyunmasın..\” diye ufaktan tıpkı taş atmana karşın duymazlıktan geldim..

Fakat görüyorum ki sende birilerinin gönüllü avukatlığına soyunmuş vaziyettesin!..

Nisyan ki, bu adı sabık kişileri senden çok geçmiş tanıyor ve çok bol biliyorum…

Sana tavsiyem, evvelden yaşanmış kâh gerçekleri tüm olarak körlemeden yahut öğrenmeden, kimesne karşı kavramlar üstüne değişmez değerlendirme ika…

Mademki münasebetsiz ve araştırmacı gazetecilik yapıyorsun, o zaman göklere çıkarttığın koca hakkında tüm ve parçalanmamış kendisine bilgelik sahibi olacaksın…

Yere göğe koyamadığın şahsa, sor bakalım, \”ABDULLAH BAŞARMIŞ BAŞU VE OSMAN BAŞU\” ile neler muammer?… Dinleyelim bakalım sana lacerem bir hikaye anlatacak?..

Ayrıca, biraz ilk Ferdi Tayfur ile telefon görüşmesi yaptım. Bana 20 gündür Marmaris ’te olduğunu ve inşaatıyla ilgilendiğini söyledi..

Sen bu üç baba derken malum can haricinde kimleri anlatmak istedin parçalanmamış anlayamadım?!..

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın