Ses Sayan’dan eleştirilere cevap!

Sayan bugünkü etkin yayınında konuya ilgilendiren; “Değme ne kadar şarkılarda türkülerde ‘Çeker silahı vururum’ deselerde bu şarkılarda, mecazi anlamda kalsın demiştim. Tığ geçkin bire bir beyi programa mihman aldık. ‘Bu adamın simasını tanıyın. Bu adamın vicdansızlığını, bu adamı görün’ dedim. Sözde ego o adama burada taç yakmışım üzere eleştirildim. 26 yıldır yaptığım programlarda  herhangi bir ant kadınların beraberinde reşit; kadınları ve cemi karı dernekleri temsilcilerini programlarında ağırlamış bir programcıyım.

Benimle bu şekilde uğraşamazsınız. Ben kadınları korudum be. Bana teşekkür edeceklerine eleştirmişler. Ben arık gürültüye başmak bıracak aynı avrat değilim. Türkiye’nin en emin ismi namına Tokat’ta kız yurdu açtım; babalar benim ismime istinaden kızlarını oraya gönderdiler. Ben seçme akşam yastığa başımı çokça rahat koyuyorum. Haddinden Fazla dualar alıyorum. O dualar sizin kabilinden kötülüklerden beni koruyor. O adama ‘Biz babamızdan haddinden fazla çektik’ dedim. Amma tekrar bile keşki babam yaşasaydı bile onu elan bereketli imkanlar sunsaydım dedim. Bu büyüklüğünde imanlı olmama rağmen senin gibi babayı affetmezdim; seni Cenabıhak affetsin dedim.

Ben şiddetin göbeğinde yetik kadınım. Ben annemin hüküm gördüğünü rahatlıkla anlatan insanım. Siz kimsiniz bile beni eleştiriyorsunuz?… Ana olun ondan sonra konuşun. Bana sakın ha eş ve esas üstüne eleştiride bulunmayın. Özellikle bir tane başmak, terlik fırlatan var… Bana dokunmayan uzun hayvan bin yaşa. Dokunanı dahi mahvederim…”

Sayan’ın güzeşte yayınına misafir ettiği Çalınak’ın adını bugünkü yayınında anmaması dikkatlerden kaçmadı.

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın