Ses Sultan’a 18 bin TL fantazya cezası!..

Cinsî Afiyet Enstitüsü Başkanı Hekim Cem Otağ ve Edip Funda Özkalyoncu’nun katıldığı programda sabık “Jakuzi kadınların cinsel gönül ve arzularını arttırır” ve “Eşinizle komşunuzu manzara ederek sevişebilirsiniz” sözleri nedeniyle, RTÜK, TV 8’e 18 bin TL ukubet verdi.

DR. TOPLAMA KEÇE’NİN “SES MELIK”DAKİ KONUŞMALARI REAKSIYON TOPLAMIŞTI!.. (VIDEO)

Ceza, sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı ‘Seda Sultan’ programı nedeniyle editör TV8 kanalına verildi.

21 Şubat’ta yayınlanan programda neler olmuştu?

Dr. Toplama Oba, “Jakuzi sıcak ve tazyikli suyla bu arada, kendimizi ona çoğaltmak söylemek ve o cinsî arzulara gür dirimlik, zira kadının aşk kasları genişliyor oraya daha fazla dem gidiyor ve buna merbut namına dahi ikbal ve ikbal duyuyor. Bire Bir kadının kendine dokunması, dokunurken eğlenmesi, bilcümle bunlarla ait namına bedenini sekse hazır tutması mümkündür. Hayatınıza yıpranmamış biri girene kadar kapılarınızı sekse kapatmayın, kendinize dokunun. Şayet bu isteklerinizi kısıtlarsanız erkeklere dahi seksi gözükmeyebilirsiniz” dedi.

Şarkıcı Berna Arıcı’nın tıpkısı arkadaşının 3 yıldır boydak olduğunu ve jakuzide rahatladığını, hayatının genişlik bahtiyar anlarını jakuzide yaşadığını söylemesinin üzerine Çadır, ‘Ruhuna da ongun geliyor, zait cinsî bölgede bire bir alaz ve boşalma yarattığı amacıyla istekleri artırıyor. Sıcak ve tazyikli suya kendinizi bırakıyorsunuz’ dedi.

Dr. Cem Çadır, “Şişman tıpkısı ihtimalle ayrımsız yerlerine yunak su tutuyordu” diye niteleyerek konuştu. RTÜK eksper raporuna bakarak Keçe, şunları söyledi: “Fanteziler baharat gibidir. Temsil siz komşunuzu sahne ederek sevişebilirsiniz eşinizle, bu bir fantezidir ve bu sizi coşturuyorsa keyif veriyorsa çığlık benzeri molekül da değildir.”

ZEKÂ YOLUYLA SADAKATSİZLİK

RTÜK raporunda antrparantez “Programda, telakki marifetiyle dahi olsa eşe sadakatsizliğin tavsiye ediliyor olması toplumun sülale değerleriyle çelişmektedir. Bu minval öneriler toplumumuzda değil bir fantazya, karın kendisine bile dile getirilmeyecek ölçüde umumi ahlak anlayışına aykırıdır” denildi.

SÖZCÜ GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın