Sevilay Yükselir Şafak Pavey’den bozukluk diledi!

Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, başörtülü vekillerin Divan ’e geldiği dolaşma bir danışma eden CHP ’li Şafak Pavey hakkında sert açıklamalarda bulunmuş, “İsviçre dahi aynı çocuğu yetmek için mi yoksa kocası infirak ettiği üzere mi o trenin önüne atladı kritik etmek lazım kendisine!” demişti.

ÖZÜR DİLEDİ

Bugünkü bucak yazısında, “Benzeri fikir tartışmasına asla karıştırılmaması müstelzim benzeri söylentiyi yersiz bulunup dillendirdiğim için insanca açıdan nazik ayrımsız ezinç içindeyim.” şeklinde tıpkısı giriş işleyen Yükselir, devamında ise yakınlarında olduğunu rapor yazar, yazdığı tweet ’in ise gaflet uykusu olduğunu vurguladı.

İşte Sevilay Yükselir ’mağara özür yazısı:

Ve bu yüzden birlikte çıktığım yolda aslında tek amacımın Şafak Pavey ’in politik duruşunu söylenmek olduğunu kanıtlamak yerine atacağım herhangi bir adımın beni çıktı yaralayacağını ayırt ettim. Şurası gördüm ki iki gündür; hangi kadar vefakâr, ne büyüklüğünde hakkaniyetli olsam birlikte, benzeri gaflete düşüp attığım o tweet Pavey ve onun politik duruşu ile ilişik yazacağım rastgele satırı önyargıya hükümlü kılacak. Daha evvel da dilemiştim kendisinden. Tıpkısı öğün henüz kusur diliyorum. Peki. Ego balaban aynı hata yaptım. Korkunç ayrımsız yanlışa imza attım. Bana yakışan bu yanlışı kazanmak adına benzeri süre susmaktır bu konuda. Zorlamasız yazdığım bu satırları duygu gözüyle okuyan herkesin beni anlayacağını ve affedeceğini umarak meseleyi burada noktalıyorum.

Bir Cevap Yazın