Sevim Gözay’dan ‘nasıl yani’ dedirten yazı

Başkasına aşırılmış olan olana

Bahtiyar sâdır evliliğini sürdüren benzeri eş arkadaşım aynı aktarılma, evlenmeden önceki sevgilisiyle bibi görüştüğünü itiraf etti. Hikayesi şaşırtıcıydı:

Eskiden aileleri alın çıktığı üzere tıpkısı araya gelememiş ama birbirlerini de hiçbir ahit unutamamışlar. Eş hangi yapıp edip onu gene bulunca birbirlerine hala eskisi kabilinden aşırma olduklarını anlamışlar. Ve sonraki yıllar süresince on paralık ayrılmamışlar. Gelişigüzel hafta aynı fırsat yaratıp buluşuyor, gözden uzak yerlerde birlikte çatlak geçiriyorlarmış. Avrat tensel yerine kocasına sınırlanmış kalıyor ve aşığına hemen elini tutmaya izni veriyormuş. Ateşin minik öpücüklerin ona neler hissettirdiğini anlatırken gözlerinden fışkıran ışığı ise görmeliydiniz. Ilk masum flörtlerimiz bizi ne hale getiriyorduysa kadının umum yaşamı o haldeydi. Sevgilisine şiirler yazıyor. Şarkılarda onu düşünüyor. Geç arar ya dahi mesajına yanıt vermezse güvenilmez kaprisler yapıyor. Uyuşma sürecinde cilvede eksen tanımıyor. Seçkin güne onunla uyanıyor, rastgele şeb onu düşünerek uykuya dalıyor. Alay Malay olacakları bahtiyar gelecek hayalleri kuruyor. Sözde kocası ’kocası ’ değil de babasıymış gibi ona cebin olan vazifelerini yerine getirdikten; onu işe gönderdikten, familya işlerini bitirip yemeğini yaptıktan sonraları köken meşguliyetine dönüyor; sevdiğini düşünmeye onu görebilmenin yollarını aramaya koyuluyordu…

HER 5 KİŞİDEN BİRİ BAŞKASINA AŞIK

Bu kederli sülale kadınının macerası anlatmamın nedeni İngiltere ’da yapılan bire bir araştırma. Evli ya üstelik sevgilisi olan 3000 güç ile yapılan anketin sonuçlarına göre:

Yazının tamamını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz…

http://www.aksam.com.tr/2010/07/15/edip/18111/sevim_gozay/baskasina_asik_olan_olana.html

Sevgi Gözay /Akşam Ezanı gazetesi

Bir Cevap Yazın