Sevinçli Alışveriş’in ilk sayısı daha çok!..

Değme kamer modadan kozmetiğe, dekorasyondan gıdaya, teknolojiden emlaka, spordan hars-sanata büyüklüğünde hayatın seçkin alanında, delil niteliğinde öneriler sunan bir dergi Keyifli Alışveriş. Dergide, genişlik bakir trendler, ürünler, rastgele zevke ve bütçeye akıllıca seçenekler, sunma avantajlı ahzüita fırsatları mülevven tasarım ve beliğ bire bir dille okuyucularla buluşacak.

21 Nisan ’dan itibaren D&R ’lar ve Migros ’lar özellikle oluşmak üzere herhangi bir yerde satışa sunulacak olan derginin önceki sayısında ensesi kalın tıpkı zımni sizleri bekliyor: Yaza kalıplı kıyafetli ve fit kaldırmak amacıyla deli dolu mahsulat ve kılgı öneriler; azami 100 TL ’ye sezonun sunu hücre çoğaltan ruba ve aksesuarları; kozmetikten familya aletine, kıyafetten teknolojik ürüne büyüklüğünde Anneler Haset ’hangi hususi bağış seçenekleri; evinize baharı taşıyan dekoratif mahsulat; ünlü annelerden Anneler Günü anıları ve “Aşklayalım” ünlü albümüyle gürültülü getiren iyice şarkıcı Meyra ile alışveriş sırları konusunda sevinçli tıpkı ahbapça…

Alışverişe dair temas şeyi bulabileceğiniz yıllık, dünyaevi hazırlığı yapan çiftleri da unutmamış. Gelinlik ve damatlıklardan mücevherlere, nikah şekerlerinden pasta ve balayı önerilerine kadar hayatlarının bu en hususi gününde ihtiyaçları olan gelişigüzel konuda apotr fikirlere düzlük vermiş.
Dörtköşe Alışveriş ’in başındaysa dergicilik üstüne deneyimli ayrımsız sima olan Aysun Orhan var. Daha önce Cosmopolitan, Harper ’s Bazaar, Joy ve Habertürk Fikirli Alışveriş dergilerinde yazı işleri müdürlüğü ve umumi yayın yönetmenliği yapan Aysun Orhan dergiyle ilişik duygularını şöyle rapor ediyor: “Hayatımızın sunma vazgeçilmez keyfi ahzüita… kimi zaman ihtiyaçtan, ara sıra iyice hoşumuza gitti diyerek, arada bir birlikte almak için çokça akıllıca şerait olduğunda ahzüita yaparız. Sebebi ne olursa olsun ahzüita açmak insana mutluluk verir, antrparantez terapi bile sayılabilir. Işte bizim çıkış noktamız da bu oldu. Modadan kozmetiğe, dekorasyondan otomotive, gıdadan temizliğe, eğlenceden seyahate hayatımızın gelişigüzel anına sağlık katacak ürünleri ve önerileri bildirme renkli haliyle sizlerle paylaşmak istedik. Genişlik kullanılmamış ürünleri ve fiyatlarını, ameliye önerileri, en son trendleri, konuşu aksata sırlarını seçkin ay ‘arz dörtköşe alışveriş arkadaşınız ’ Keyifli Aksata ’te bulacaksınız.”

Derginin okurlarına önceki sayı sürprizi birlikte var: Ünlü astrolog Nuray Sayarı ’nın “Hayatınıza cephe veren Iştiyak Kartları” armağan!

Bir Cevap Yazın