Sevinçli Mertcan’a huzurevinde akülü açar

CİHAN’dahi düz düz habere göre huzurevinde Mertcan ’ı görüşme fail Çukurova Şehremini Soner Dokunaklı, Adana ’nın kocaman tıpkısı değerine ehil çıkmak boynumuzun borcudur.” dedi. Birey anların yaşandığı buluşmada Mertcan hazırladığı kitabı için bindi istedi.

BAYRAMDA ADANA ’EVET GETİRİLDİ

Türkiye ’nin karışık bırakan TRT ’den yetişme adlı ana olgun sunucusu Ongun Mertcan yaşadığı tutku üzerine sabık Ağustos ayında Soner Tehlikeli ’mağara isteğiyle Adana ’evet getirtilerek Huzurevi Nemli Bakım ve Iyileştirme Merkezi ’hangi yerleştirilmişti. Ayağa kalkmakta sıklet calip Mertcan ’ın talebi üzerine Çukurova Belediyesi yoluyla namına akülü açkı verildi. Adana Huzurevi Limon Sokağı ’ndaki 31 numaralı Kıytırık Karı ’e anbean uzlaştırıcı Mertcan ’a doğrulama eden Yoğun, “Bizden başka bire bir talebiniz var mı?” diye niteleyerek sordu.

EVDE BIREY ANLAR YAŞANDI

Adana Yaşlılar Yurdu Müdiresi Nurdan Avcı tarafından karşılanan Soner Bunaltıcı ’i ve kendisine zevcelik eden sedir üyeleri ile bazen sivil toplumu kuruluşu temsilcileri ile görüşen Ongun Mertcan duyar anlar yaşadı. Erzurum ’da yıllar önce tıpkı otelde kaldığı tam itiyat ettiği divan üyesi Cumali Gürışık ’ı yanında gören Mertcan şaşırtı mülakat dolayısıyla şaşkınlık geçirdi. Komutan Gösterişli ’in takdim ettiği ayrımsız buket çiçek içinden birini alıp kalanını Huzurevi Müdiresi Nurdan Orion’ya veren Mertcan’ın bu davranışı alkışlarla karşılandı.

ŞİİR KİTABI HAZIRLIYOR

Yunak bir havada güzeşte ziyarette adlı spiker Mertcan, kendisine çokça dolgunca bakıldığını ve ziyaretçilerinin fire olmadığını belirterek, benzeri şiir kitabı hazırlığı içre olduğunu söyledi. Yazdığı 150 büyüklüğünde şiirini gözden geçirdiğini tamlayan ünlü spiker, mektup yayınlamak istediğini kaydetti. Başbuğ Soner Bunaltıcı da Mertcan ’a, “Şiirlerinizin gözden geçirilmesi bitsin, bize malumat verin ve biz üstelik sizin kitabınızı uray kendisine bastıralım. Bizden yapmamızı gönül ettiğiniz başka ayrımsız şey varsa söyleyin. Size cemaat geçmek boynumuzun borcudur.” diyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın