Sevinçli Özil’e ‘kardeş’ şoku!…

Sabah’ta saha düzlük habere göre Alman Milli Takımı’nın Türk kökenli yıldızı Sevinçli Özil’in babası Mustafa Özil’e atalık davası açıldı. Bild gazetesinin haberine göre; 25 yaşındaki Denise K., BIR IKI.:01072- 15/DÖ dosya numarası ile açılan davada, babası olduğunu iddia ettiği Mustafa Özil’den hem geçimlik istiyor, hem üstelik kızı olduğunu akseptans etmesini.

Bild’in haberinde Denise K.’nın şu sözlerine birlikte meydan verildi: “Babam (Mustafa Özil) gündeş karısı Gülizar Özil (Ongun’un annesi) ile evliyken Gelsenkirchen’bile ikinci aynı karı açarak, annem Monica ile alay malay olmaya başlıyor. Annem onu çokça seviyordu ve hangi isterse yapıyordu. Mustafa Özil beni tanıdıklarına ‘Bir arkadaş’ yerine tanıtıyordu, bu da benim çok canımı yakıyordu” diyen Denise K., sözlerinin devamında, “Asıl Gülizar, Mutlu ve üç kardeşi benim varlığımı biliyorlardı” iddiasında bulundu.

ARKADAŞ DİYORDU

Annesinin 2001 yılında 39 yaşında yaşamını yitirdiğini belirten Denise K., kendisini teyzesinin büyüttüğünü söyledi. Beş yaşında tıpkı oğlu olduğunu tamlayan tüvana kadın, “2014 yılında babam ile aram açıldı. Bir Tane isteğim bana ve oğluma sevgisini göstersin” dedi. Sav 2016’de görülecek. 

Bir Cevap Yazın