Sevinçli Yalpak ve Wilma Elles Antalya’dahi ayrımsız araya geldi

Acun turizmine yan veren liderler World Tourism Forum kapsamında Antalya ’dahi buluştu. Turizmin geleceğinin gündeme geldiği şahika tıpkısı zamanda TV Dünyasının konuşturan ismi Mutlu Kaş ve görüşme dünyasının iyicene oyuncusu Wilma Elles ’in fon şovuna de ev sahipliği yaptı. Manzara uyumları ile ayn kamaştıran ikili, Türkiye turizm denilince akla gelenleri ve dinlence maceralarını izleyiciler ile paylaştı.

Antalya ’dan gelen turizm patlaması haberleri üstüne soluğu yazlık mekanlarda aldığını tamlayan Mesut Kaş, domuzuna aktör Wilma Elles ’e Türkiye izlenimleri ile ilişik sorular yöneltti.

“Ünlüler turizmin geleceği amacıyla buluştu”

5 sene ilk Türkiye geldiğini ve herkesin kendisine karşı oldukça konuksever olduğunu tamlayan Wilma Elles; “Dizi Film sektörünün Türkiye turizmine benzersiz ayrımsız katkısı olduğunu görüşündeyim. Diziler aracılığıyla Türkiye ’nin ciharıyek yanı ekranlara geliyor. Dizileri izleyen yerel ve yabancı turistler Türkiye karşı imdi özdek öğrenmek istiyor ve ülkeyi konuşma ediyor. Benim kabilinden düzencilik mesleğiyle uğraşanların firez elçiliği görevi üstlendiğini düşünüyorum. Güçlükle dışından gelen misafirlerim olursa da onları şehrin sunu domuzuna yerlerinde ağırlıyorum.” dedi.

Mutlu Kaş ’ın Türkiye denilince aklına mevrut önce üç şey nedir sorusuna Elles ’in yanıtı ise İstanbul Boğazı, Osmanlı İmparatorluğu ve Türk yemekleri oldu.

Yeşim Salkım ve Sevinçli Uçurum yeniden ayrımsız sahnede!

Turizmin Davos ’u olarak gösterilen World Tourism Forum ’un galasında ise son günlerde performansları ile göz dolduran Ongun Yar ve Yeşim Salkım hayal aldı. Tempo söylerken tıpkı yandan davetlileri lafa boğan düet geçmişten günümüze özel parçalardan oluşan mülevven repertuarlarıyla davetlilere unutulmaz aynı tün yaşattı.

Bir Cevap Yazın