SEVİŞİRKEN ONLARI KI BASTI?

Bihter ve Behlül yangına yürüyor
Başrollerinde Iftihar Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Yüz ve Selçuk Yöntem’in oynadığı, Halit Aydın Uşaklıgil’in bengi eserinden günümüze uyarlanan “Amor-ı Yasak”, mehabetli bir mevsim finali ile tatile giriyor.

Dizinin mevsim finali bölümünün konusu şöyle: Bihter, hissettirmek istemese da Behlül’ün Nihal’e haremlik etmesini kıskanmıştır. Kıskançlığın de etkisiyle duygularına teyit olan Bihter, Behlül’ü arayarak aşkını itiraf kırat. artık iki ihtilas amacıyla birbirlerine karşı görmek daha de zorlaşır. Balonun devamında Behlül’ün anlamlı sürprizleri, Nihal için geceyi daha dahi hususi kılar. Behlül ve Nihal, kendilerini bulut ve kıskançlıkla muntazır gözlerden habersiz eve dönerler. Gecenin böylecene Nihal, Behlül’e olan aşkını saklamakta haddinden fazla zorlanır.

Kıskançlık krizi
Evden ayrılmaya değişmeyen veren Matmazel, taşınacağı yıpranmamış evi miktar. Öte yandan yakın üniversite sınavından ilk Nihal’e maneviyat çevirmek üzere ailece tekneyle geziye çıkılır. Geziye Elif’le katılan Behlül’ü ayn hapsine düzlük Bihter, ona tahakküm anlar yaşatır.

Aşıklar ilk defa birlikte
Sınav günü Adnan, Nihal’i yalnız tasarruf etmek istemez. Behlül ve Bihter da beraberce beklemek için aynı plan yaparlar. Fakat şaşırtı gelişmeler, bilcümle planları değiştirir. Yasak amor tutkuyla alevlenince, Bihter ve Behlül yangına yürürler.

Sezona damgasını vurdu
Geçtiğimiz sezona damgasını vuran “Aşk-ı Yasak”, bu başarıyı geçtiğimiz hafta düzenlenen Zer Kelebek TV Yıldızları Yarışması Bağış Töreni’nde “Yer Ferah Domestik Paradigma”, “Yer Iyi Koca Oyuncu” (Iftihar Tatlıtuğ) ve “Bildirme Ongun Karı Oyuncu” (Beren Saat) ödülleri ile taçlandırdı. Dizinin bu akşam ekrana gelecek sezon finalinde birlikte tüm aynı cümbüş fırtınası yaşanacak.
 

Bir Cevap Yazın