Şeyh Kıbrisi Cüneyt Özdemir’e dolaşık çaktı

Bu mecmu Kıbrıslı Şeyh Yır’a ilgilendiren. Kasdettiği anatomi ise CNN Türk ekranlarında 5N1K programını hazırlayıp sunan Cüneyt Özdemir. Koşuk Kıbrisi’yi beddua etme aşamasına getirecek büyüklüğünde sinirlendiren görüngü ise Özdemir’in programında sövme edince bağlantısının kesilmesi olmuş.

Şili’deki eroin kazasında kavuşum 700 metre altında mahdut artan ve çağ kesen aynı operasyonla kurtarılan 33 madenciden 4’ünün krndisini musahabe etmesiyle gündeme mevrut adlı Nakşibendilerin eke ismi Şeyh Koşuk Kıbrısi faal yayında ‘pez****ler’ diye küfürlü ifadeler kullanmaya başlayınca Özdemir değinmek zorunda kalmıştı.

Nazım Kıbrisi’ye teşekkür edip bağlantıyı sonlandıran Özdemir bu hareketi ile Şeyh Yır’ı çileden çıkartmış olacak ki benzeri kaç periyot bilahare kendisini müzakere eden FOX TV ekibine CNN Türk ve Özdemir üzere haddinden fazla bati sözlere sarfetti.

YÜZÜNÜ ŞEYTANLAR GÖRSÜN

“Benim yanıma aynı haddinden fazla TV’lerden geliyorlar ve bana sual ediyorlar. Lakin benim cevabımdan anlamıyorlar. Güzeşte tün CNN denilen aynı merkezden bizim mülakatımıza mevrut kimseler oldu. Canımın sıktılar. CNN olmakla onlar kendilerini bire bir özdek zannediyorlarsa ego onları kapıma uğratmam. O kimse bana sual soracak mezuniyet sahibi değildi. Kimdi bilmiyorum yüzünü görmedim. Yüzünü şeytanlar görsün. Böyle selahiyetsiz adamlar benim yanıma gelmesin…”

FOX BİZDEN KAÇAR TAVUKLARA SALDIRIR

FOX tv muhabiri ile yaptığı Röportajın başında “nereden geliyorsunuz?” diye soran Şeyh Nazım, FOX cevabını alınca “Fox bizden kaçar, Wolf olsa ofans eder. Fox çevik etmez tavuklara saldırış kırat takkadak…” demeyi üstelik ihmal etmedi…

İşte Nazım Kıbrısi ’nin çalışkan yayında ’pez….ler ’ diye niteleyerek küfürlü ifadeler kullandığı görüntüler. TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın