Sezin Erbil çocukluk hayalini gerçekleştirdi

Akşam’dan Aysun Kaba’nın röportajı…

Sezin Erbil’i dinleyebilir miyiz?

Fert, az buçuk kaideci ve sıcakkanlı biri olduğumu söyleyebilirim. Esasta renkli aynı ortamın ortamında büyümeme karşın girintisiz çıkıntısız tıpkısı hayatım var. 6 almanak evliyim. Bilkent Üniversitesi Yöntem Bilimi mezunuyum, kılgısal ruh bilimi efdal lisansı yaptım. Okuduğum bölümler ile ilişkin çalışmayı şimdilik yeğleme etmiyorum ve şu anda aynı ahzüita sitesine bir yüklülük koleksiyonu hazırladım, onunla ilgileniyorum.

Modayı nasıl yorumlarsınız?

Bence moda; arızi yeniliktir. Çabucak moda diyerek ayrımsız şeyi tercih etmem. Beğenmem ve yakıştırmam gerekir. Kesinkes sezonun gözde parçalarından beğendiğimi alıp stilime uyarlarım.

‘Adlı birinin kızı olmak..’

Mehmet Uca Erbil’in kızı olmanın artıları ve eksileri nelerdir?

Ünlü birinin kızı olmanın eksileri, insanların size önyargıyla yaklaşmaları ve sizi kafalarında tıpkı kalıba sokmaları. Artıları ise sevilen birinin kızı olmanın verdiği gurur ve sokakta sizi tanımadan dost ve hamam karşılayan insanlar…

Şıklık nedir?

Koketri; kişmiri, özenli, vücuduna bakarak ve aynı zamanda üstelik modaya uygun giyinmektir diyebilirim.

Akıllıcasına giyimin ipuçları nelerdir?

Akıllıca giyinebilmek amacıyla kendimizi ve vücudumuzu haddinden fazla bol tanımalıyız. Boyumuza, kilomuza akıllıca kıyafetler yeğleme etmemiz cesim. Vücudumuzun detone yerlerini kapatmayı dolgunca bilirsek, deri ve saç rengimize dahi uyan kıyafetler seçersek akilane giyinmiş oluruz.

‘Çocukluk hayalim’

Bellik merakınız var mı?

Modaya ilgisi olan biri kendisine, ünlü markaları takip ederim. Işaret giyinen tümce elbette ki üslup sahibi değil. Muhteşem olan ayraç olan parçanızı zahir kullandığınız. Üzücü ayrımsız kombinde sunu fiyatlı ve trend olan çantanız dahi kendini göstermeyebilir.

Modaya ilginiz lacerem başladı?

Benimkisi amatörce modayla alakadar olmak diyebilirim. Bununla ilişik ayrımsız eğitim bilimi almadım. Trendleri izlem yazar beğendiklerimi blogumda ve Instagram’de takipçilerimle paylaşıyorum. Gravite koleksiyonum ise çocukluk hayalim. Seçme antlaşma takıp takıştırmak en sevdiğim öz oldu. Yıllar önce dahi öz yaptığım takıları satardım. Demin bu büyüklüğünde degaje kitlelere ulaşabilmek sunma nazik şansım.

Bir Cevap Yazın