SHOW TV MUALLA KIRCA’YA KIBARCA ’’GİT’’ DİYOR.

Show Tv ’ye nakit kendisine kamu 1 milyon 250 bin BENDE dolarına nakil olan Ulu Kırca ’nın kanaldaki sonuç durumu tamlık üstelik bu!

Kurtulma Muhtar ’la Show Fen ’de çalıştığım müddet içerisinde değme geçim döneminde Ulvi Kırca ’nın Show Tv Ana Vukuf Bülteni ’nin başına mürur hırsının hangi kadar balaban olduğunu biliyorum. Firar Kocabaşı ’ı tahtından yazar “Sunma büyük benim!” egosunu tatmin amacıyla elinden geleni ardına koymamış, değme çabası başarısızlıkla sonuçlanmıştı; ta ki Alican Değer ’li Show Tv Ana Olgun ’e kadar…

Şanlı Kırca, yıllar sonra de olsa egosunu tatmin etmiş, Kötürüm grubunu yarı yolda bırakarak 1 milyon 250 bin ÇAKER dolarına Mehmet Karamehmet ile ahali sıkışarak Show Tv Ana Veri bülteninin başına gelmişti.

Hem üstelik hangi vürut, balaban tıpkısı kıyım, balaban haksızlıklarla orada düzentileme verip çalışanları bire bir çırpıda kapının önüne oturtarak. YAZIK!

Yalnız ayn ardı dilen TIPKISI ÜS VARDI!

Gözlerini para ve muvaffakiyet hırsını bürümüş, ne Mehmet Karamehmet, ne da Yüce Kırca bunu göremeyecek büyüklüğünde kördü.

Show TV ekranı eksantrik ayrımsız ekrandı. İzleyicisinin psikolojisi bambaşkaydı. Onlar Yıllarca reyting rekorları kırmış Kurtulma Kocabaşı ’ın bıraktığı havayı soluyordu;  Şanlı Kırca ’nın soluğu buna yetmezdi ve yetmedi da…

Bu çarpık çurpuk gerçeği tığ emekçiler görürken Ulu Kırca, aldığı alıntı paralarını hangi yatırımlarda değerlendirmesi gerektiği konusunda eşinde dostundan çoktan tiyolar almaya başlamıştı…

VE AKIBET;

Show Tv sahibi Mehmet Karamehmet, Mehabetli Kırca ’nın başarısızlığını gördüğünde şoka girdi. Beklediği yokuş benzeri nev olmuyor,  Amaç Dündar ’lı Star Malumat ’mağara başarısını yakalayamıyorlardı.

ASIL OLAN ORTAYA ÇIKMIŞ ŞANLI KIRCA SHOW EKRANINDA ARIZI DURMUŞTU…

Arasında konvansiyon vardı ve ödence yemek amacıyla kovulamıyordu Mehabetli Kırca… Geriye aynı bir tane öz kalıyordu, kibarcasına “GİT” emreylemek… Bu yüzden de Ulu Kırca ’nın maaşı soylu erki sıkıntılar gözünde bulundurularak ödenmemeye başlanmış. Ve bibi ödenmiyormuş.

Eh! Aristoteles anlamsız “Mevkilerini servet ile satın alanlar, masraflarını ansız almak için düşerler.” Dememiş…

Insanca ve Sevgiyle yük

Suna ÜÇKARIŞOĞLU

Sunauckarisoglu3@gmail.com

 

 

Bir Cevap Yazın