Show TV’nin içi kulaklı kabilinden kaynıyor

Show Tv dahi neler  oluyor..

Türkiye ’nin yer iri kanallarından biri  olan Show Tv ’nin  içi serencam yıllarda kulaklı kabilinden  kaynıyor.

Geçtiğimiz aylarda çeri birlikte olan şarkıcı Alişan ’ın avukatları bile 2 kamyonla Show tv den alacağı olan kestirmece 500 bilyon üzere icra götürmüş Umum Müdür Saner Derece ’ı çileden çıkmıştı..

Show Tv de muvaffakiyetsiz 2 gelişim yapmasına karşın Yapımcı Fatih Külhanbeyi ’a sebep 3 işin verildiği de yönetim katında okkalı sıkıntılara öğün açmış.

Geçtiğimiz 2 sene çöz yapımlar Müdürü Caner Erdem ve ekibinin alışılmamış  başarısıyla 2 sene bir iki hasarlı geride bırakan Show Tv, Oylumlu silahlarından Bekir Sulh ve Anlayış Ertan ’ı kaybedince sendelemeye başladı. Çöz yapımlarda herhangi bir şeyle uygun ilgilenmeye başlayan Caner Fazilet sezonun sonuç dönemlerinde rate  işlere imza atınca Show Tv ’nin içi kaynamaya başladı.

Mali sıkıntıları birlikte berenarı katlanmaya başlayan kanal ortamında tümce birbirine  kazan kaldırmaya başladı. Çöz yapımlar sorumlusu Caner Yiğitlik ile Umum Müdür yardımcısı Haluk Leziz arasındaki çekişme son zamanlarda dolaşma yüzüne çıkarken birde Caner Erdem ’in aynı serviste çalıştığı Sevgilisi kanala yürütme götürünce işler iyice karıştı.

Evli olan Caner Fazilet ’in çok boşanması bile zaman meselesi iken Iç yapımlar müdürüne daima sevgilisinin müdahale etmesi çalışanları dahi berenarı huzursuz  ettiği  söyleniyor..

SÜRMANŞET GAZETESİ

Bir Cevap Yazın