Sibel Üresin şeriat istiyor!..

Evlilik ve Ocak Danışmanı Sibel Üresin, Tahir Sarıkaya ’nın Beyaz TV’birlikte sunduğu “Uyan Türkiyem” programına konuk oldu. Kızlı erkekli öğrenci evleri tartışmasına ilgilendiren görüşlerini nâkil Üresin, yine ötede açıklamalarda bulundu.

CİCİŞ KARDEŞLER’DEN SİBEL ÜRESİN’İ YEPYENI FAIL KARŞILIK (VIDEO)

Başvekil Erdoğan ’ın kızlı erkekli mektepli evleri ile ilişik açıklamalarının haddinden fazla geciktirilmiş bir deyiş olduğunu savunan Üresin, “Devletin böyle ayrımsız müdahalesini serencam basamak mıhlı buluyorum. zira toplumun akıbet zamanlarda ahlaki durumu, değer yargıları kaybetmeye yüz tuttu. İnşaallah Başbakan ’ın konuşmalarından sonraları toparlanır diyerek rüya ediyorum” yorumunu yaptı.

İKİ ERKEĞİN BAŞBAŞA KALMASI DA ZİNA (VIDEOTEYP)

’AYRIMSIZ KIZLA AYRIMSIZ ERKEĞİN AYNI EVDE YAŞAMASI HARAMDIR ’

Bekar ayrımsız erkekle kızın aynı evde yaşamasının kazalı olduğunu dile getiren Sibel Üresin, ’Zina çabucak ilişkiye koparmak gitmek değildir. Bir kızla tıpkısı erkeği, tıpkı ortamda ağrımak dahi zina, yaklaşmaktır. Dolayısıyla haramdır ’ dedi.

SİBEL ÜRESİN: “AKILANE SALAT AMACIYLA MAKUL SEVİŞİN” (VIDEO)

’İSRAİL ’E İMRENELİM ’

Anonsör Sarıkaya, izleyicilerden gelen  ’İran mı oluyoruz? Arabistan mı oluyoruz? Islam Hukuku mı geliyor? ’ şeklindeki mesajları Üresin ’e iletince ise ünlü evlilik danışmanından şu meşruhat geldi: “Ego Türkiye ’nin bire bir İran, bir Arabistan değil amma ayrımsız İsrail başlamak istiyorum. Yahudi şeriatının buraya gelmesini istiyorum. Çünkü İran ve Arabistan ’üstelik islam hukuku hangi merhale uygulanıyor? O ahit gidelim İsrail ’e kız ve ayvaz çocukları ayrı okutuluyor. Orada haremlik selamlık arz dalan safhada. Dünyada meri tek devlet. O antlaşma oraya imrenelim. İran ’ı, Arabistan ’ı bırakalım. Ben İsrail şeriatının gelmesinden tarafım.

SERRA YILMAZ BU ÜLKEYİ TERK ETMELİ!.. (VIDEOTEYP)

Antrparantez diyelim kim islam hukuku geldi, neyi korkutuyor insanları?”

’ŞERİATIN KORKUNÇ TIPKI GÖRÜNGÜ KABIL ÖNCELEME EDİLMESİ ABSÜRT ’

Bunun konusunda Sarıkaya Üresin ’e, “Ülke şeriatla mı yönetilsin diyorsunuz yani?” sorusunu sordu.

Sibel Üresin birlikte, “Şeriat gelsin demiyorum amma bu ülkede İslami kaynaklı tıpkı hile şeklinin olmasını tabiki isterim. Başbakanımız filhakika bu konuya şişman tıpkı hassasiyet gösteriyor. Çünkü çoğunluğu Müslüman olan tıpkı ülkede yaşıyoruz. Şeriatın korkunç tıpkısı fenomen kadar lanse edilmesi saçma tıpkı şey” cevabını verdi.

Bir Cevap Yazın