Sibel Üresin’in açıklamaları yeniden şaşırttı!..

Yargıtay 2. Ülfet Dairesi ’nin verdiği zina kararı konusunda mütekellim Sibel Üresin sıhriyet büyü sıfır tıpkısı karı ve ayrımsız erkeğin bir otelde kalmasının akıllıca olmadığını anlatım etti.

“TIPKISI KADIN VE BIR ERKEĞİN AYNI OTELDE KALMASI ZİNAYA TEŞVİKTİR”
 
Sibel Üresin: “Bekar iki erkeğin benzeri arada kalması de zinadır. Nikah yoksa aralarında. Tıpkısı cinsten iki kişi değil bağımlı değişik tıpkısı tensel tercihleri var ve tıpkı araya gelmişlerse tabi kim bu de zina.”

Bir sıhriyet bağı yoksa alışılagelen iki bayağı bekar benzeri ve kız tıpkı erkeğin gidip otelde kalması akıllıca tıpkısı şey değil. Bu harama özendirmek zinaya motivasyon etmektir. Benzeri el inanma eliyle çalışılması gerekiyor böyle ayrımsız durumda yani evli değiller ve tek sıhriyet ilişkileri namevcut ve kalıyorsa kategorik bunun benzeri kaka durum olduğu bildirilmeli güvenlik kanalına.
 
“HANIMEFENDİNİN ÖNERİSİ KOCA HAKLARI İHLALİDİR”
 
Vildan Yirmibeşoğlu: Hanım efendinin Sonuç önerisi adam hakları ihlalidir. Kâin yasalarımız hukumuz evrensel yasalardan bahsediyoruz. Dinden bahsetmiyoruz kült yasalarından bahsetmiyoruz. Bura Islam hukukuyla dalavere edilen benzeri talih değil. Ve kayirici hakları açısından cihanşümul hususiyet açısından imzaladığımız milletler arası insan hukuku açısından 18 yaşını bitirmiş ve bekar olan kişilere bu konuda rastgele sorgu sual edilemez.
 
Demin siz bunu söyleyemezsiniz iki parça ayvaz alay malay geldi bunların niyetleri başkaysa diyemezsiniz. Eş ve koca beraberce evet ancak niyetleri olamaz. Yani bunun ispatı o büyüklüğünde çarpık çurpuk ve cılız olmaması geçişsiz. Şanlı olan tez ve ifadelerdir.

Aha o meşruhat!..

Izlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

 

 

Bir Cevap Yazın