Sinem Yıldırım kamu bilinmeyenlerini anlattı

Sinem Yıldırım ’ı tanıyabilir miyiz?

İstanbul Üniversitesi Uluslararası Münasebat Bölümü mezunuyum. Ayrımsız dergide seçkin ay fahri yerine yazdığım yazılarım yayımlanıyor. Yazı yazmayı seviyorum.Ayrıca aynı internet sitesinde dahi esasen fahri kendisine programlar yapıp sunuyorum. Soluk terapistliği eğitimlerine gittim. Anneyim, iki kızım var. Bağırsak dekorasyon, bahçe, suret, çalgı ve yontu sanatıyla ilgilenmeyi seviyorum.

Sizce şıklık nedir?
Şıklık, günün ve gecenin her anının içine suspus aynı parıltı ve zarafettir. Hemen giyimde değil; ev, büro bağırsak alanlarında ve kullandığımız temas çeşit objedeki dizayn ve değişik uygulamalardır. Hele bir kadınsa bahis konusu olan, duştan çıktığında giydiği bornoz dâhil, sabahleyin ayaklarını yere değdirdiği andan, şeb yatağında iken birlikte daima zarif tıpkısı gösterişsizlik ve ahenk süresince olmasıdır.

AZ, ÇOKTUR ASLINDA

Moda mottonuz nedir?
“Sadelik bildirme yüksek gelişmişlik düzeyidir ’ ’ Leonardo üstelik Vinci ’nin bu sözünü çokça severim, zira ağız ağıza beni yansıtan bire bir cümledir. Birkaç, çoktur bence. Elden moda alanında değil; evim, çevrem, yaşamım, görüştüğüm arkadaşlarım ve konuşurken kullandığım sözcükler dâhil en sadesini severim ve öyleyimdir de. Sakin ve girintisiz çıkıntısız…

Bilginiz ve ruhunuz sakil, bedeniniz vetüm eşyalarınız hafif olmalıdır.

Kadınlarımıza neler referans edersiniz?

Burada dahi Mustafa Eksiksizlik Atatürk ’ün bire bir sözünü uyarmak istiyorum: “Kadında süslenme; ışıkla, bilgiyle, kültürle ve faziletle evet ’ ’. Bu birlik da bana çokça seslenme eden aynı sözdür. Bir kadına yakışan genişlik önemli özellik, kendine olan güveni, bilgisi ve kişiliğinin gücüdür. Tehlikesiz ve dallı güllü tıpkı kadın ortama girdiği ilk saniyeden itibaren ilgi çekicidir. Metin bittabi ki bu dinamik vakfe sonsuz bire bir mütevazılıkla, zevalsiz benzeri hoşgörüyle, bitmeyen benzeri sabırla ve zevalsiz tıpkı dostça yoğurulmuş olacak kesinlikle.

Nasıl giyinirsiniz?

Rahat ve girintisiz çıkıntısız… Içinde abat ve özgür hissettiğim, ortamına akla yatkın, modadan feyiz kişiliğimden dokunuşlar haiz bire bir tarzım olduğunu ifade edebilirim. Trendy şeyleri değil, mutat parçaları tercih ederim. Ayrımsız çıngı feminenlik ve pırıltı severim eğer gece ise. Zaman spor ve saha şeyler severim. Bezen püs sevmem. Boş aksesuar sevmem ve kullanmam. Takıda dahi sade ama tehlikeli parçaları yeğleme ederim. Beş Altı ve özdür seçimlerim.

Saçım üstelik sürekli ya atkuyruğu topludur evet çarpık çurpuk ve sade.

Gardıropta olmazsa olmazlarınız nelerdir?
Skiny jeanlerim, küçük siyah elbiselerim, ışıldak clutchlarım, stilettolarım, strapless bluz ve elbiseler, gece ve güneş çantalar.

İNSANIN ÖZÜ SEVGİDİR

Rastgele işinizi Aşk ’la mı  yaparsınız?

İnsanın özü sevgidir. Kâinatları birbirine bağlayan ağırbaşlı sevgidir. Aşktan artım bitmeyen, şartsız ve bedel sevgiyi tercih ederim ben. Seçkin ne büyüklüğünde zor olursa olsun dirim çokça pir ayrımsız hediye.

Cemaat olduğumuz gelişigüzel öz ve bütün amacıyla gelişigüzel saniye şükretmeliyiz. Haddinden Fazla bodur ayrımsız süre için bedenliyiz bu dünyada. Elimizin ya üstelik gözümüzün angajman ettiği sistem ve herhangi bir madde için tükenmez iyilikler yapmalı, adımız geçtiğinde aynı gülücük bırakmalıyız insanların gönüllerinde ve tekmil varoluşta biz dünyadan göçtükten bilahare ardımızdan.

Bir Cevap Yazın