Sır Özdilli bakir kitabı

Sır Özdilli bakir kitabı Aşkın Lezzeti ’nde, okuyucularıyla ve sevenleriyle buluşuyor. Nolte Mutfak işbirliğiyle Alfa yayınlarından çıkacak kitabı, baharatların katkılarıyla lezzetli, kemirmek tariflerini ve hanımlara evde mutfakta hazırlayabilecekleri yüz, cilt ve üzeri bakım formüllerini öneriyor.

Sır Özdilli Aşkın Lezzeti isimli aşındırmak kitabında, aşkla ve dostlukla aşındırmak yapmanın formüllerini veriyor. Evvel kemirmek kitabı 2012 yılında yayınlanan Gizem ’mağara Aş Damı Aşkı ’nın peşi sıra, kullanılmamış kitabı Aşkın Lezzeti ’nde, okuyucuları; müstakil bire bir ruhla ve sevgiyle yapılan yemeklerin, minik sırları ve tabii yöntemlerle yapılan bahar eklentileriyle, aromaların gücünden ulama sağlanarak hazırlanan reçeteleri yapma imkanı bulabilir. Ortamında 95 hususi tarifin bulunduğu mektup Mesafe ayının ikinci yarısından itibaren raflarda yerini algı.

Aktar Bülent Ertunç ile gelişigüzel hazırladıkları müthiş formüllerle hem mıhlı beslenme hem metin bire bir hayat vadeden Gizem Özdilli,  ’ ’Aşındırmak yapmanın arz güzelce tarafı bire bir ressam kadar bağımsız milletvekili olmanız, malzemeleriniz baharatlarınız seçimlerininiz sizin tuvalinizi inşa etmek yaratıcılığınıza kalıyor Fazla Lezzeti ’nde arz kocaman dayanağım baharatlar oldu. Yemekte lezzeti veren aromalar yani benim için baharatlar. Baharatların yarattığı aroma kadar bedenimize olan zevalsiz faydalarını da paylaşmaya çalıştım. Bunu yaparken bilgisine doğruluğuna çok güvendiğim aktar Bülent Ertunç ’un desteğini aldım Sizlerin evinde yapabileceği cümlesi örgensel ve bire bir zamanda mutfaktan sâdır gösteriş bakım konusunda füsunlu formüllerin reçetelerini hazırladık. Aşkın Lezzeti ’nde aşkla yapmanızı istediğim 95 hususi tarif sizleri bekliyor ’ ’ dedi.

Sır ’mağara kitabından seçme 1 tl Parıltı Deneği ’hangi...

Gizem Özdilli ‘ ’Serencam yayınlanan kitabı Aşk ’ın Lezzeti ’nin komutan gelirinden seçme 1 tl sini Balkır derneğine ulama kendisine gitmesini istediğini söyledi. Parıltı Derneği birkaç gören ve görmeyen çocukları doğumlarından eğitimleri tamamlanana kadar, her alanda yaşıtları ile ayrımsız seviyeye ulaştırmak ve çocukların çevresi ile tınlamalı çığır sahibi bireyler haline gelebilmesi amacıyla çalışan, bindi eğitim bilimi hizmetleri veren bir toplum örgütü, kitaptaki tarifler bahtiyarlık ve hayatı kolaylaştırma mottosuyla yazıldı, gelirimizden bire bir kısmı birlikte iyicene çocuklarımızın hayatını biraz olsun kolaylaştırır diye niteleyerek düşündük ve Parıltı Derneği ’yle bire bir arada olmaya değişmeyen verdik. ’ ’ dedi.

Fazla Lezzeti isimli kitabı üzere Şişli Marriot Otel ’mağara mutfağında gerçekleşen çekimlerde Styling üzere Imge Aslan ile çalışan Sır Özdillli, imaj fotoğraf çekimleri için Beklenti Taylan ’ın objektifine gülümsedi.

Bir Cevap Yazın