Sır Özdilli yeniden ekranlara dönüyor!

Her hafta cumartesi haset Beyaz TV ’da Ego Medya yoluyla hazırlanan ve etkin yayınlanacak “Kendine Ayrımsız Güzellik Yap” programını sunacak olan Gizem Özdilli, sağlıktan güzelliği, beslenmeden doğal hayata kadar birçok konuda ehlihibre konuklar ağırlayacak.

Yapımcılığını Değer Gülnahar ’ın üstlendiği programın medikal bedii direktörlüğünü ise Uzman Hekim İbrahim Acar yürütecek.

Gizem Özdilli, kullanılmamış programı amacıyla çok ateşin olduğunu rapor ederek, “Programda sağlık, bedii ve güzellikle ilişkin birçok iz vereceğiz. Nikbet ettikleri birçok soruyu ehlivukuf doktorlar yanıtlayacak.  Metin yaşamın yanı sıra natürel yaşamın sunduğu görk formüllerinin sırlarını birlikte bu programda açıklayacağız” dedi.

Önümüzdeki günlerde Nolte Mutfak işbirliğiyle Alfa Yayınları ’ndan çıkma yeni kitabı “Aşkın Lezzeti”nin da okuyucularla buluşacağını tamlayan Gizem Özdilli, “2016 yılı benim amacıyla çok verimli bir yıl olacak. Hem yeni kitabımın hem dahi televizyon programının heyecanını yaşıyorum. Ancak sürprizlerim bunlarla mecbur mümteni” diyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın