Sıra kuşağı programlarına müteveccih sert eleştiriler!…

EGO KİMİM?
 
Bir Alçalma:
 Ya refik bu iletişim araçları sektörü ne büyüklüğünde üstelik hassaslaşmış? Önce yazımda Kanaltürk, ikinci yazımda bile Üstat Şanlı Eyüboğlu, beni alçalma etmiş. Her iki yan -zat hassasiyetlerine bakarak- bambaşka, apayrı isimlerden “şüphelenmiş”(!) Rahat olun. O şüphelendiğiniz isimlerin hiçbiri değilim. Dedim ya benim girişim Zehir, soyadım de Türlü. (Anam, babam, atalarım böyle akıllıca görmüş)

APANSIZ ALÇI VE GÜLBEN AKIL BALIĞ BU İŞİ BIRAKSINLAR!
 
Benzeri Buut Tespiti:

SHOW TV’nin Gülben Akil Baliğ’den batın programı enam çabası bilgisiz artık. Gülben Şov yerlerde sürünüyor. Hadi SHOW TV çalkantılı bir devir geçiriyor; evet YOL D’ye ne demeli? Yara siyasi yorumcu Birden Alçı’dan çağ nesil programcısı evet mu? Olamaz!  Galiba kim Apansiz Yenge, GEÇEK D yöneticilerine şipariş verilmiş. Bence kanalları  kendilerini bırakmadan, Gülben Akil Baliğ ile Aniden Alçı, bu işi bıraksınlar. Gülben’in programını yönetmek mümkün ama karı izleyiciye can gelmeyen Şirakkadak Alçı’nın programının ömrü, siparişçisinin ağırlığı kadar.  Yarın kaldırılırsa şaşırmam!

YARA KALEM’İN ESRA EROL, ÇOKLUK BAYKAL KADAR DEĞIŞIK GÜNEŞ PROGRAMI EDEN ÜNLÜ İSİMLERE YÖNELIK ANIF ELEŞTİRİLERİNİ BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ…

Bir Cevap Yazın