ŞIŞMAN KAPIŞMA!!

Tartışmanın fitilini  Okan Bayülgen ’in programında edisyon anlar kıpırdak Kraliçe Vahapoğlu ateşledi. Geçtiğimiz günlerde eğer Okan ’ın programını izlediyseniz ferah bilirsiniz… Ilkokul çevirici bildiğini belirten ancak Bayülgen ’mağara söylediği tek kelimeyi bu beş dile çeviremeyen Vahapoğlu çok baskı anlar yaşamıştı. Elan sonraları Twitter ’daki sayfasında, kendisini savunan nahiye yazarlarına teşekkür etti. Bu teşekküre Ahmet Hakan ve Cüneyt Özdemir ’den esasen Twitter üzerinden cevap geldi. Yeşim Salkım birlikte devreye girip Hakan ve Özdemir ’e alın Vahapoğlu ’nun fahri avukatlığına soyununca, tartışma alevlendi. Ve Cüneyt Özdemir ’le çokça farklı ayrımsız tartışmaya girdiler.

Laf nereden nereye geldi derler ya, ikilinin tartışması bile aynen o hesap reşit… Kraliçe ’yi savunayım derken, pattadak kendini bakmak zorunda mütezayit Yeşim Salkım ve Cüneyt Özdemir beyninde ki diyaloğa gelince…

Cüneyt Özdemir: ’Canan ’ Yeşim karı bildiğiniz kabilinden sizin üstelik başarılarınıza ve sırlarınıza hayranız. Sözünüz var konuştuğunuzda önceki geçenek benim.
Yeşim Salkım: Seve seve herkesin sırlarını temas etmek gibi 5 dilde…
C.Ö: Çokça teşekkürname ederim ’canan ’ Yeşim hanım. Teveccühünüz. Benzeri şeyi nikbet ettim, 7 Kocalı Hürmüz ’ü seyrettiniz mi, nasıl buldunuz?
Y.S: Ego daha 4 ’teyim, 7 ’yi bulunca seyredeceğim. Siz Külot Juan ’ı seyrettiniz mi, elbet buldunuz?
C.Ö: Henüz Türk versiyonu çekilmedi diye biliyorum ama merakla beklemiyorum desem doğru tamam! Dallı Güllü bilir malum…
Y.S: az çok fikriniz vardır diyerek düşünmüştüm, hangi dahi olsa gazetecisiniz ihtimal Türkiye ’da filmini çekersiniz.
C.Ö: Şayet hakeza bire bir filmi çekmeye teşebbüs edersek size da senaryo üzerine danışabilir miyiz? Sınama heybetli malum.
Y.S: Sakat sevgilileriniz ve eski eşiniz üstelik gelecekse tabii ki. Nefise ’ye birlikte selamlar onun da tecrübelerinden yararlanmak isterim.
C.Ö: Pardon aynı dakika üzere Yeşim Salkım ile konuştuğumu unutmuştum. Hatırlattınız teşekkür ederim…
Y.S: Estağfurullah çok belden aşağıya vurdun.

HABERTÜRK

Bir Cevap Yazın