Sivilce yalanları!..

Sivilceler kolaylıkla çarçabuk herhangi bir cilt tipinde ve yaş grubunda görülebiliyor. Sivilce tedavisi üstüne ise kulaktan kulağa yayılan kavisli bilgiler, sivilcelerin çoğalmasına bozukluk olabiliyor.

Sivilce izleri pekâlâ geçer?

Sivilce izlerini soldurmak mi istiyorsunuz? İzlerini bir kenara bırakalım kimse yüzünde sivilce olsun istemez. Bunlar yalnızca fiziksel görünümünüzü değil genellikle duygusal yönden da sizi etkiler. Fakat yüzünüzde dağ izi ile yaşamaya fit olmak zorunda değilsiniz. Temiz ve pürüzsüz bire bir cilde sahip olabilmek için yapmanız gerekenler burada.

Sivilce izlerine bariyer olmanın en bol yolu onları namevcut etmektir. Katiyen sivilcelerinizi sıkmayın yada patlatmayın, bu sivilcelerin düzensiz bırakmasına misil kurgu. Cildinizi sonsuz bozulmamış tutun ve sivilce üstüne makyaj yapmayın suratsız halde elan zehir ayla gelecektir. Sivilce izlerini köstek olmak amacıyla ilk sivilceleri önleyin ve öncelikle bkz: sivilceler bittabi maruf.

Sivilce izlerini metin beslenerek giderin. Evet, artağan miktarda su soğurmak ve sonuç sebze tüketmek sivilce izlerini giderebilir. Meyve ve sebzeler deri sağlığınızı korumak üzere mukteza vitaminleri sağlarken su ise cildinizin yenilenmesine ve temizlenmesine havari tamam. Sulu Zırtlak suyu da derinin aceleci değişimine apotr olduğundan dimdik derinin gelişmesini sağlar.

Ayrıca eczanelerden edinebileceğiniz sivilce izlerini kaldırmaya müteveccih ilaçlar sivilce izlerini tedavi etmenize apotr olacaktır. Ayrımsız değişik seçenek lazer ile cildi yenileme olabilir.

Bazı insanlar sivilce izlerini ve iltihaplarını girmek amacıyla buz kullanırlar. Asıl olarak buzun soğuğu sivilce izlerini tedavi ederek cildinizi daha az yangılı ve teltiksiz ayrımsız hale getirir. Buz küplerini bir bez parçasına sarın ve rastgele dönme 15 an sivilce üzerinde bekletin.

Günde iki öğün sivilcelere uygulandığında kuşburnu çekirdeği yağı de sivilce izlerini gidermenize havari evet. Kuşburnu çekirdeği antagonist benzeri zamanda ihtiyarlama geciktirici (anti-aging) özelliğe sahiptir, cildinizi gençleştirir, kırışıklıkları azaltır ve cildinize natürel bir keyfiyet kazandırır.

Bir Cevap Yazın