Slayt pudranın hilesini keşfedin!

Akşam’dan Sebile Ölmez’in haberine göre bunun sebebi makyajın kalıcılığını 3 mezuniyet uzatması ve kalınlık yapmamasıdır.

Diyapozitif pudralar likit makyajınıza çok nekes tutunarak yaşlı havada da makyajınızın ayrıntılı süre dayanmasını sağlar. Başka bire bir özelliği renkli pudraya bakarak çizgilere henüz az dolmasıdır. Ama evet ego size bu şeffaf pudranın değişik şekillerde da kullanılabildiğini söylesem…

Ayn kapağınıza bulaşan, gözlerinizin altına akan eyeliner veya kalem başta semiz ciltlerde koyulmak üzere tümce amacıyla üzücü gibi. Fakat belirgin pudra size apotr benzer. Eyeliner uyguladıktan sonradan asetat pudranızı etraflı aynı fırçayla eyelinerınızın üzerine uygulayın.

Sonrasında eyelinerınızın acı siyahlıkta olmasını istiyorsanız üzerine aynı ikmal daha sürün. Imdi eyelinerınız bilcümle periyot akmadan, bulaşmadan ve solmadan duracak. Birçok kadın muvakkat müjgân sevmez zira hem bireşimli hem üstelik takmayı edisyon bulur.  Size slayt pudrayı kullanarak simultane iare ince ve etine dolgun kirpik edinmeniz üzere tüm aynı düşünüm verebilirim. Kirpiklerinize önceki bir tane hatim maskara uygulayın ve ıslakken bir fırçayla konusunda bolca slayt kızıllık sürün.

Gene ayrımsız hatim daha maskaralık uygulayın. Oylumlu benzeri miktar verecektir. Makyajınızı yaptıktan sonra tozutan veya koyu renkli girintisiz çıkıntısız sürdüğünüzde baz makyajınızın üstüne dökülerek makyajınızı mahveder. Bunun önüne geçmek üzere bir nice dirilik göz makyajını geçmiş yapmayı yeğleme ediyor. Ancak tenimi falsosuz gördüğümde henüz birkaç makyaja ihtiyacım olduğunu fark ettiğimden önce baz makyajımı yeğleme ediyorum. Işte size dökülmeyi önlemek üzere aynı öneri elan. Temel makyajınızı yaptıktan bilahare gözlerinizin altına verimli miktarda slayt kızıllık uygulayın.

Makyajınızı tamamladıktan sonradan balaban pofuduk tıpkı fırçayla pudrayı temizlediğinizde dökülen farları üstelik temizlemiş olacaksınız. rujunuz matlaşır

Mat rujlar çokça karmaşık bir görünüş sunuyor ancak bir nice güç dudaklarının katmerli kuruduğundan sızlanan oluyor. Saydam pudrayla hem rujunuzu matlaştırabilir hem bile dudaklarınızın buğulu kalmasını sağlayabilirsiniz. Nemlendirici özellikli rujunuzu uyguladıktan sonraları benzeri mendili katlarına ayırın ve bir tane katını dudağınıza yerleştirin. Transparan pudrayı iri bir pofuduk fırçayla yahut kızartı süngeriyle mendilin üzerinden uygulayın. Rujunuz daha çok mat ve henüz kalıcı.

SAÇLARA DE UYGULAYIN

Yağlı bir saçtan o anda boşanmak üzere kuru şampuana ihtiyacınız var ancak elinizde o anda arık şampuan namevcut. Kuru şampuan benim evimde de az çok acul biten bir işaret. Makyaj çantanızdan Belirgin pudrayı çıkartın ve büyük tıpkısı fırçayla saçlarınızın dibine bereketli miktarda uygulayın. İşiniz bittiği antlaşma saçınızı kafa aşağıya çevirin, tarayın ve çalkalayarak silkerek çok tozdan kurtulun. 

Bir Cevap Yazın