Sneijder’den şaşırtıcı yorumlar!

Hürriyet’te yer düzlük habere göre karşılaşmanın arkası sıra editör kuruluşun sorularını yanıtlayan Sneijder, imalı sözler kullandığı açıklamasında şunları söyledi:
“Ne diyebilirim ki… Üç el öne esbak bire bir Galatasaray var, ondan sonra çokça kolay şekilde sonucu veriyorsunuz. Bittabi akın ve savunma yapacağınızı bilemezseniz, tıpkısı taktik ve tıpkı sistemle oynamazsanız böyle tamam. 3 gol atıyoruz amma 3 bile yiyoruz. Rakip 2 atarsa kazanıyoruz. Daha dolgunca çalışmamız geçişsiz antrenmanlarda. Bu sorumluluğu takımdaki herkesin alması gerekiyor. Banko bireysel tıpkısı özdek değil. Yaptığım yorumları kimesne kusurlu anlamasın, Hamza hocaya yüklenmiyorum, o menfi yorumları hak etmiyor. Öne geçince şüphesiz 2-0, 3-0 yapacağız onu düşünmemiz lazım. Akış yaparken defansı boşlamayıp henüz iyi savunma yapmalıyız.”

SELÇUK INANÇ: “NASIL ŞAMPIYON OLACAĞIMIZI BİLİYORUZ”

Mızıka kaptanı Selçuk Inan ise, sakat beceri yönetmen Hamza Hamzaoğlu’na teşekkürname ederek başladığı yorumunda şunları söyledi: “Akıbet birkaç maçtır muhteşem defansif hatalar yapıyoruz. Tığ haddizatında bittabi böke olunduğunu biliyoruz. Bol savaş etmeliyiz. Bütün takım arkadaşlarım ve ego neyi kavisli yaptığımızı biliyoruz ve bunu bile düzeltebiliriz. Kişmiri bulutlar dolaşıyor üzerimizde ve bunun altından kalkmayı de biliriz. Biz böke takımız. Bakir teknik direktörümüzü bekliyoruz. Onun de kişi sistemi olacaktır. Savunma olarak az buçuk say yapmamız gerekecek herhalde. Bunu birlikte kişi aramızda konuştuk.”

Bir Cevap Yazın