Şok!.. Ayşe Arman ekli çuvalladı!..

Özgürlük, Ayşe Arman’ın Taksim Seyahat Parkı’nda görevli Çevik Bukağılık polisleriyle yaptığını iddia ettiği röportajı yayınladı. Fakat bunun bilcümle bir açkı olduğu ortaya çıkınca, okurlarından reaksiyon aldı. Arman ilk dönme yüzleri ilişkin ve polis güçleri elbisesi giydirilmiş, mavi kask takan 4 kişiyle tekebbür verdi.

Arkası Sıra polis dediği o kişilerle konuşmuş gibi yaptı. TAKVİM’in Taksim Meydanı’nda töz polislerle görüşerek yalanını ortaya çıkarması üstüne dahi, “Onların 2’si Acara Güç, 2’si birlikte taharri memuru” dedi.

ANINDA ÇARK ETTİ
Polislerin yaş ve patika kıdemleriyle ilgili dahi okurlarını yanılttı. Röportajda buna benzer bir nice dolma-falsolu bilgiyi yutturmaya çalıştı. Foyası ortaya çıkınca kamu aynı dönme yaptı, röportajı savunurken kendini yalanladı. Fakat CNN’in dolma bilgelik işleyen sunucusu Christiane Amanpour’a özenen Ayşe Armanpour’a yer pir cevap sosyal medyadan geldi. İnternette değişik gruplar “konulu görsel” sayfaları açarak Dalavere Ayşe’yi yerden yere vurdu. İmza kampanyalarıyla da kınandı.

KINIYORUZ
Sanal alemde Ayşe Arman’ı kınayan sayfalar açıldı. BuradaTürk Polisi kanunlardan aldığı yetkiyle ülkesine ve milletine bakım fail, sağlık ve güvenliği sağlayıcı tek (canı dahil) fedakarlıktan çekinmeyen, demokrasiyi içine sindirmiş kahramanlar topluluğudur. Polisimizi alelhusus manipülasyon sorularla biraz meslekle ilişiği ve iz aşkı sıfır çapulcularla kullanmak ancak hasta ruhların yapacağı bire bir iştir. Kınıyoruz” denildi.

MEVLÜT YÜKSEL / TAKVİM GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın