SÖZ DÜELLOSU

Hürriyet yazarı Ayşe Arman’la Vatan gazetesi yazarı Ruhat Mengi arasındaki söz yarışı devam ediyor. Ayşe Arman alfabe dizisini eleştiren Mengi’ye kaba ayrımsız dille cevap vermiş, “Yazdıklarından senin adına ben utandım. Irkçı n’olacak! Sen benim üzere Pamuk Prenses’teki katı kalpli kadınsın!” demişti.

CISCIBLAK PRENSES

Ruhat Mengi’den birlikte yanıt gecikmedi. “Pamuk Prenses’teki taş kalpli eş” benzetmesine, “anif ve allahsız”lığa gelince. Ben katı kalpli eş olunca, kendisi da Cehre Prenses oluyor degaje. (Tıpkı dakika müsaade, hande krizim tuttu…) Evlendiği güne büyüklüğünde panter kabilinden herkese hücumcu, evlenince hepsini unutup kuzu kesilen cıscıblak prenses… Dolgunca bile Cehre Prenses soyunmaya, cinsellik satmaya lüzum duymayan, iyi yürekli bire bir prensesti. Tamam bu patetikliği sergileyen dirilik acaba bugüne kadar başkalarına hangi iyilikleri yapmış, söz gelişi kaç kişinin hayatını kurtaracak yardımlarda bulunmuş?

SIKICI KADIN ÇAKMAYI BIRLIKTE BİLMİYORSUN

Ayşe Arman zaman Ruhat Mengi’ye gine yanıt verdi.

1- Onma gayrimümkün sıkıcılıkta bire bir kadınsınız. Pardon amma soy bu.

2- O yüzden size yanıt bile boşaltmak içimden gelmiyor.

3- Yazdığınız taşlama yazısında de iş yok. Okutmuyor kendini. Mesajı kesin vermeniz lazımdı. Bir yazıya, bin düşün sokulmaz. “Hangi dedi demincek bu avrat oluyor?” koca. Akmayan tıpkısı yazı. Katur bozuk. Ama siz tabiatıyla o kadar eminsiniz kim kendinizden, “Şu yazıyı az buçuk daha oyuncaklı ayla getireyim” filan demiyorsunuz. E o ahit da olmuyor güzelim!

4- Insan, bu yaz günü henüz eğlenceli şeyler görmek istiyor.

5- Tıpkısı de öfkenize yenilmeyin, sinirlendiğiniz çok kemiksiz anlaşılıyor.

6- Adam kabilinden çakmayı de bilmediğiniz amacıyla, sizinle polemiğe girmiyorum.

Byeeeeeee.

Ayşe Arman /Özgürlük

Bir Cevap Yazın