“Sözlerim değiştirmeden makbul”

Eskimemiş Asır’de kayran düzlük habere göre Karşıyaka’nın ayak topu şubesine sezon esasen beri iri maddi bindi veren işadamı Erdal Enerjik esbak ortaya atılmış iddialar ile ait vukuf verdi. Kulübün isminin başına şirketlerinin isminin gelmesinin gündemlerinden olmadığı belirten Çevik, “Kulübün adını değiştirmek kabil benzeri niyetim bulunmayan, anca tıpkı talebim bile olmadı. Acarlar Karşıyaka diyerek tıpkı madde olamaz. Ben Karşıyaka’nın camiasına geldim, başkanına gelmedim. Verdiğim her sözü da tuttum ve tutacağım. Futbolda başarıyı sağlayamadık. Sebebi ise yönetimin bulduğu beceri direktörün temas istediği oyuncuyu aldık. Ama beceremedi. Teknik ekibi biz bulmadık, şu anki dümen buldu. Tığ üstelik istinkâf etmek duyduk” dedi.

Karşıyaka satılık değil

Kulübü A.Ş yapılacak diye niteleyerek gezen söylentilere da cevap veren Enerjik, “Karşıyaka satılık bir saha değildir. A.Ş falan yarmak kabilinden bir niyetim yok, imkânsız bile” ifadelerini kullandı.

22-29 Ocak’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda Fatih Diniz’i destekleyeceğini belirten Çevik, “Fatih Diniz düzgün âdem, bu camiada ayrımsız abi onu yürekten destekliyorum. Benim sözlerimin hepsi motamot geçerlidir. Şu dakika biraz zordayız, devre ortada tahminî 6 alıntı yapacağız. Elimizden geleni yapacağız, bıkmak namevcut. Bizim hedefimiz Süper Küme. Bildiğim kadarıyla Ali Erten namzet olmayacakmış. Benim desteğim Fatih Diniz’den yana” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın