SPİKER VE ANONSÖR TUTMAK İSTEYENLER

20 senedir medya kuruluşlarına yüzlerce spiker yetiştiren medya sektörünün sunma tecrübeli spiker anonsör eğitmeni, televizyonların yöneticileri ile alay malay hazırladığı alışılmadık benzeri terbiye müfredatı  ile bu işe arzu verenleri daha ongun iaşe etmek için kolları sıvadı.
 
Spiker adaylarının daha ongun yetişmesi amacıyla  aynı monitör işbirliği ile Melik Öztürk Medya Eğitim Bilimi Merkezi ’ni kuran ve araç almaya başlayan Kağan Öztürk, bundan hakeza spiker adaylarını, yetişek merkezindeki çağdaş stüdyolu uygulamanın beraberinde ayrımsız monitör kanalında de eğitecek.
 
Bu uygulamanın Türkiye ’da ayrımsız ilk olduğunu söyleyen Öztürk, daha çok spikerlerin piyasadaki eğitim bilimi merkezlerinde sunulan alışılmış uygulamalardan çokça ayrımlı bire bir sistemle yetiştirileceklerini söyledi.
 
Bu sistemde mecmu kursiyerler kendi haberlerini yapmayı öğrenecekler, uzmanlar kontrolünde kameramanlarla röportajlara çıkacaklar, belirlenecek kişilerle töz röportajlar yapacaklar ve kişi haberlerini hazırlayacaklar. Kursiyerlerin temas biri naklen yayın sunuyormuş kadar konuğunu belirleyecek, yapılması müstelzim bütün yöre hazırlıklar studyo koşullarında televizyon kanalında hazırlanacak ve yayına gireceklerdir..  
 
İlgilenenler  0216 5657212  nolu telefon veyawww.hakanozturkmedya.com adresinden bilgi alabilirler. 

 

Bir Cevap Yazın