SUÇLAMAYA KARŞILIK VERDİ

CNNTürk ’teki Bilim Toplası ’nda dile getirilen yadırgatıcı iddia, Erzurum ’da ölen Musa ’nın ailesine Anlı ’nın dünyalık ödediği şeklindeydi. Müge Anlı kanıt için konuştu.

CNN Türk yayınında, Erzurum ’u ayağa kaldıran Musa Kang cinayetinde, aileyi faal yayına çıkaran göstergeç programı yapımcısının balaban nukut verdiği iddia edildi. Dahası mülk karşılığı ATV ’ye çıkan aileye bire bir programcı vasıtasıyla apayrı kanallara ve gazetelere enformasyon yasağı getirildiği birlikte etkin yayında iddia edildi.

Editörler, Müge Anlı ve Yapımcısı Reyhan Caka ’a ulaştı.

Müge Anlı faal yayında olduğu amacıyla CNNTürk ’ü izlemediğini ve iddiaların rastgele şeyden önceki kederli familya hesabına çokça çığlık olduğunu belirtti.

Müge Anlı ’nın yapımcısı Fesleğen Lüks ise şunları söyledi : “Biz banko Musa Kang ’ın ailesine hakeza bire bir teklifte bulunmadık ya de rastgele ne bire bir ödeme yapmadık. Ailenin bizden banko biricik kuruş talebi olmadı. CNNTürk ’deki iddiaları izlemedim amma bu iddialar bizden evvel aileye yapılan şişman tıpkı haksızlıktır. Musa ’nın eksiksiz ailesi dip tıpkı keskin içerisindedir. Hakeza temelsiz iddialar ile kimsenin bu aileyi üzmeye hakkı yoktur. Tığ program olarak zaten amacımız Musa kaybolduğunda Musa ’yı bulmaktı. Bu hedef için aile hastalık bizden servet istesin. Herkesin ailenin acısına saygı duymasını bekliyoruz. Bu tuhaf iddialar eş adına oldukça üzücüdür. Aile yerine bu iddialar karşısında çok üzüldüm”

Bir Cevap Yazın