Sulh buluşmasında ahiret yolculuğu!

Yıpranmamış Asır’dan Fatih Şendil’in haberine göre görüngü, Bayraklı Çiçek Mahallesi 1636 sokaktaki kahvede önceki dönme saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Aralarında önceleri cidal ve yaralama yüzünden yağılık bulunan Mahmut A. ile bar ve kahvehane işletmeciliği eden Hayrettin Tekçelik ve Ömer Üğdül aralarındaki sorunu konuşup geçinmek için Üğdül’e ilgili kahvehanede buluştu.

Antant buluşmasında küfür ve hakaret yüzünden tartışma bundan sonra. Bunun üstüne Mahmut A. iddiaya bakarak tabancayla Hayrettin Tekçelik ile evli ve tıpkısı yavru babası Ömer Üğdül’e kurşun yağdırıp kaçtı. Çevredekilerin bilim vermesi üstüne olay adına mevrut esenlik ekipleri, Üğdül’ü Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Tekçelik’i ise Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırdı. Polis Güçleri ise kaçan zanlının yakalanması amacıyla faaliyet başlattı.

Baba olacaktı

İki ayrı hastanede tedaviye alınan yaralılar, yapılan müdahalelere rağmen akşam saatlerinde hayatlarını kaybetti. Hayrettin Tekçelik ile Ömer Üğdül’ün donmuş bedenleri ölü açımı için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Kırıcı haberi düz yakınları sinir krizi geçirdi, Hayrettin Tekçelik’in eşinin hamile olduğu 15 çevrim sonra önce çocuklarına kavuşmanın hayalini kurdukları belirtildi.

beraber katil zanlısı Mahmut A’nın aynı süre ilk Bayraklı Taksi Durağı’nda etkin ayrımsız göçüm şoförünü ayağından tabancayla vurduğu, gözaltına alınıp adliyeye atıf edildiği ve başıboş bırakıldığı öne sürüldü. Olayla ilişik anket sürüyor.

Bir Cevap Yazın