‘Şüphe’ dizisinde bu akşam ezanı…

ITIR KUTLUK

Burcu Kutluk canlandırdığı Serap karakterini anlatırken “Ailenin az buçuk isyancı, kimi vakit teklifsizce pazarlıklı ama esasta sevgiye muhtaç olduğunu düşündüğüm gelini. Hırsları olan bire bir kadın. Ama Ilgım ’ın özündeki efemine ve fert tarafı hissedebiliyorum” diyor.

SERKAN ALTUNORAK

Cüneyt rolü üzere öneri alan Serkan Altunorak, Tarık kendisine karşımıza çıkıyor. “Tarık rolü çıktı gözüme çarptı” diyen oyuncu Abdullah Mir ’le tıpkısı deneyim çekimi sonrasında bu karaktere maltalık veriyor. “Tarık, Mutlu Ailesi ’nin oğullarından biri. Hangi yapacağını mütehammil kestiremiyorsunuz” diyen oyuncu canlandırdığı karakteri şöyle anlatıyor: “Amor evliliği yapmış amma karısını aldatıyor. Bu kadar zenginliğin, lüksün içre kendini koruduğunu zannediyor amma gerçekte paranın esiri olmuş. Aileyi mi korumaya çalışıyor yoksa ailenin parasını mı korumaya çalışıyor? Bunu başlarda çözemeyeceğiz. Ama ego haddinden fazla muhik tıpkı keskin olduğunu düşünüyorum.”

İSMAİL HACIOĞLU

Başroldeki isimlerden İsmail Hacıoğlu, ayrımsız akıl doktoru rolünde. Hacıoğlu canlandırdığı ıra Ermiş Kutlu ’yu seyirciyle tanıştırıyor: “Varlıklı bire bir ailesinin olması ona banko birçok emeksiz sağlamış, artık da sağlayacak. Biraz simetri takıntısı olan bire bir psikiyatr. Yamuk olan şeylere alın takıntısı var. Ailesiyle alay malay yaşamıyor, aile-ofis olarak kullandığı camdan bire bir evi var. Gerçekte Muazzez ’mağara kadeh evde yaşıyor olması onu haddinden fazla özetleyen aynı ebat.” 

Hacıoğlu ’nun “Kimseye itminan, kendine da” sloganıyla ilişik söylecekleri var:
“Hayatın geneliyle ilişkin öğüt niteliğinde tıpkı lügat. Bu motto o yüzden esasta. Zira şerait karşısında insanoğlunun hangi yapabileceğini bilemeyiz. Başımıza hangi geldi da biz böyle davrandık, hangi oldu üstelik acımasız olduk… Bunların sorusunu soran aynı hikaye. Alışılagelmiş klişelerle komple benzeri hisse senedi mümteni. Abdullah Hoca ve hep kadro çok özen gösteriyor bunun üzere.”

SELİN DEMİRATAR

Selin Demiratar ekibe dahil oluşunu “Alışılagelmişin dışında benzeri hikaye. Senaryosu çok ilgimi çekti” diyerek anlatıyor: “Senaryoyu okurken de sonrasında hangi olacak diye düşünüyorum. İzleyiciye de tıpkı duyguların geçeceğine inanıyorum.” Mir karakterlerden Harir ’i canlandırıyor. Harir bir ilköğrenim öğretmeni. Annesinin ölümüyle özlük amiyane hayatının dışına çıkıyor. Çünkü annesiyle ilişkin on paralık bilmediği gerçekleri; babasının Türkiye ’nin sunma varlıklı adamlarından biri olduğunu, ona iri benzeri miras kaldığını öğreniyor. Aynı yandan dahi annesinin ölümünü araştırıyor. Yıpranmamış hayatı onu elan ruhlu ve daha uslu olmaya itiyor.

İşte dizinin bu akşam ezanı yayınlanacak olan yeni bölümünün fragmanı…

Bağlı Olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın