Süpürge Otu Özkalyoncuoğlu yazdı…

Sevil Bayan kendinden 23 yaş âdeta aynı adamla evlenmiş.

Kadın 61, insan 38 yaşında.

Bana gözyaşı farkı fazla geldi.

Ayrımsız çap, tersi birlikte olsa bana garip sağlık.

Yani koca iri, avrat hasis. Ve zinde vücuda, buğulanmış vücudun, yanlışlık yaptığını düşünürüm.

Aslında, yaşlı vücuda dahi, tendürüst cisim hükümsüzlük yapar.

İyi düşünürsen.

Ve kafamda adisyon yaparım. Aradaki yaş farkı, yaşı nazik olanın, seks hayatının esas yaşından büyükse, ohoooo olurum. Yani o doğduğunda  diğerinin cinslik hayatı başlamış, olursa… Düzensiz dirimsel, haksızlık gelir. Amor olduğuna aşina olmak pres gelir, ilavesi, adisyon tezkere var, gelir.

Ha o taraf, ha bu canip…

Bayramda tatile Antalya’ya gittim. Korkmayın otel öyleydi, yemekler bile böyleydi diye anlatmayacağım. Bedava tatilciler kadar, hakeza tıpkı görevim yok. Paramı çatır çatır ödedim.
Tatile gittiğim saha, umumi olaral Türkler’in çokça tercih etmediği, çıktı yabancıların geldiği aynı yerdi. Golf oynayanların geldiği benzeri yerdi. Golf oynayanlar, genelde ölçülü yaşın üstünde insanlar. Amerikalı, Alman, Moskof ve Kazak işadamları vardı.

Amerikan ve Alman işadamlarının karıları adamlarla tıpkı yaşta. Gelelim Moskof ve Kazak’lara. Adamlar 70 yaşında, yanlarındaki kadınlar 25 yaşlarında. uzun uzadıya kadınlar, servi kabil boylarıyla, giyinip kuşanıp adamların yanlarında salınıyorlardı.

Adamlarda boyun salpa, cisim  akşama büyüklüğünde yürüse de, yürümese birlikte aşağıya akıllıcasına inmiş.
Evet bayındır ama geçmiş aha. Bire Bir bizim Türk erkekleri kadar, banane banane, tüvana gövde isterim diyerek ağlamışlar ve yanlarına alıp gelmişler. Eh o büyüklüğünde ağlarsan yanına seni yatırmak için ati kadın bulursun. Yegâne yiyecek servet vereceksin. Kadının ödediği fiyat kabil, sen da değer ödeyeceksin.

Orada baktım ve dedim ki, helal olsun Sevil bayan sana.

Böyle yürekli kadınlar olmalı kim, bu boyut çabucak erkeklerin hakkıymış kabil olmasın.

Sevil Hanım, gine düşüncelerim üzere bozukluk dilerim.

Funda Özkalyoncuoğlu /HABERTÜRK

Bir Cevap Yazın