Süpürge Otu Özkalyoncuoğlu’nun kitabı artık!..

MESELE HANGI YEMEKTİR HANGI YATAKTIR! MASLAHAT…

Amor ve erkeklerin kalbini kazanma yolları denildiğinde önceki akla gelen “Erkeğin kalbine revan öğün midesinden mergup” düşüncesidir esasta. Yazar Funda Özkalyoncu bunun adam aynı dolma olduğunu öne sürüyor. Anca ki, “Kendimden yola çıkarak, yemeklerimin ihanete uğramasından yola çıkarak söylüyorum bunları” diyor.
 
 
İhanete Uğramış Yemekler, etkileyici, kendine güvenen, ayrıca az buçuk küstahça benzeri adamla, kitabın karı kahramanının yaşadıklarını anlatıyor.
Bu kitapta aşırma ayrımsız kadını ve koşulsuz bağlılığın bağına dolanmış aynı kadının sancılarına eş olacaksınız.
 
İlişkinin heyecanlı ilk günlerinde, sonra hissettiği yalnızlığında, aldatıldığında ve buna rağmen her kabullenişinde hırsını mutfaktan çıkaran tıpkısı kadını okuyacaksınız. Yaptığı yemekleri aşık olduğu erkeğe sunarken, galebe nail hissi ile kaltaban bire bir adamla beraber olunmaz düşüncesi arasına sıkışmış duyguların ortasında kalacaksınız.  
 
Bu kitapta anlatılan hikâyede tüvana tıpkısı kadının yaşadığı yüce ayrımsız aşkı okuyacaksınız. Dallı Güllü tıpkı kadının elbet duvara vurup, yere çarpıp döküntü olduğunu göreceksiniz. Aşktan gidememe haline şahit olacaksınız. Şahitliğiniz ilişkinin, yaşananların takkadak tıpkısı bölümüne olacaktır. Bazen hikâyelerde kendinizi bulacaksınız, yaşadıklarınızı, kimseye söyleyemediklerinizi ve hatta gizleme ettiklerinizi. Kuma olacağız, ihanetle sabık zamanlara. “Bu olmaz, bu kadarı birlikte olanaksız, gayrimümkün,” demeyin. Okuduklarınızın içinden seçin. İstediklerinize inanın, istemediklerinize inanmayın. İnandığınız sizin, inanmadığınız benim olsun.

Amor… sizin anladığınız kadardır… Ve anladığınız aşk demincek açıktan gülümsüyor. Konu dinlemeyen aşk…

Amor değme şeye karşın olursa AŞK değil mi? Kimsenin kimseyi aldatmadığı tıpkı hayalet dünyasında sürmek dileğiyle.

Bir Cevap Yazın