‘Survivor Ödül, bönlük mü yapmış oldu?’

Önceki periyot aynı anda iki göstergeç programı beyninde mekik dokudum.

Ayrımsız tanesi elbette ki katlanılamaz Trabzonspor-Fenerbahçe maçıydı.Trabzonlu dostları kutlamadan geçemeyeceğim. Yenilmemize karşın ince zamandır bu büyüklüğünde keyifli karşılaşma izlememiştim. Gerçi teferruatlı zamandır maç bile izlememiştim ama neyse bunun Ödül ile alakası namevcut.

SURVIVOR ’DAN ÇOK HUSUSI KARELER AMACIYLA TIKLAYIN

SURVIVOR MERVE ’NİN ÇOK HUSUSI FOTOĞRAFLARI ÜZERE TIKLAYIN

SURVIVOR IHSAN ’MAĞARA FOTOĞRAFLARI AMACIYLA TIKLAYIN

Maçın beyninde 10 an büyüklüğünde Survivor ’a kaydı gözüm. Gördüklerime inanamadım. Adada küsurat sonuç dört hayat beyninde yabansı konuşmalar geçiyordu. Bergüzar oyununu Ihsan kazanmıştı ve sonuç bergüzar için Panama ’ya gidecek iki emanet seçmesi gerekiyordu yanına. Geride vakit kaybetmeden 1 hayat kalacaktı ve o kayırıcı geceyi adada tek başına etmek zorundaydı. “Namevcut canım artık bu kadarını bile yapmaz, Merve ’yi hem da doğum gününde adada bırakıp gitmez” derken Dürü bunu yaptı ve yanına Ziyalı ve Ertan ’ı aldı. Gerekçesini dahi büyük bir soğukkanlılıkla açıkladı. Esasen beri bu oyunda grubu yardımıyla elenmekten kurtulmuştu. Şimdi onlara olan ikbal borcunu bitmek istiyordu.

Üçlü helikoptere binerken Merve ’nin bakışları, Entelektüel ’ın acımasızca iki elini dangadak sallayıp Merve ’yi asap etmesi katlanılabilecek türden görüntüler değildi. Amma sonra düşününce esasta Hediye ’ın tek bile “öküzlük” yapmadığı, eksiksiz tersi Merve ’nin onlara geçen hafta yaptığı kabilinden taktik yaptığını düşünmeye başladım. Bu ayrımsız yarışmaydı ve koşullar eşitti. Biz kadınlar eşitiz eşitiz diye niteleyerek yırtınırken Merve da seçimlerinin sonucunu yaşadı. Bunun içre ıssız tıpkısı adada yegâne başına yüzmek bile var, 500 bin lirayı alıp olay yerini helikopterle kalkmak da. Bence Bergüzar hiç dahi o kadar korkunç bire bir madde yapmadı. Herif sonuçta bunu sevgilisine yapmadı, yarışmadaki rakibine yaptı. Tükenik doğum gününe falan balya gelmesi acıydı amma bu de aynı YARIŞMA!

Rahşan Gülşan /HABERTÜRK

Bir Cevap Yazın