‘Survivor’da Ertan ve Merve düellosu!…

’Survivor Kızlar – Erkekler ’ yarışmasında erkeklere alın tek başına mücadele fail Amazon lakaplı Merve Alımlı Çalımlı,  mutaassıp Bursasporlu Ertan Rodoplu ile düelloya çıkıyor. Düello böylelikle kazanan canip, Görgülü ve Dürü ile birlikte 500 bin Lira olan ödülü yolmak amacıyla mücadeleye devam edecek.

SURVIVOR MERVE ’NİN HADDINDEN FAZLA ÖZEL FOTOĞRAFLARI ÜZERE TIKLAYIN

SURVIVOR ’DAN HADDINDEN FAZLA ÖZEL KARELER ÜZERE TIKLAYIN

SURVIVOR IHSAN ’MAĞARA FOTOĞRAFLARI ÜZERE TIKLAYIN

Ekranlarda raiting sıralamasının yer tepesinde meydan düzlük programlardan biri olan Survivor geçmiş akşam esasen izleyiciyi ekranlara bağladı… Elan ilk, Survivor Türkiye-Yunanistan, Survivor Aslanlar-Kanaryalar kendisine de yayınlandı. Serencam olarak coşku kasırgası halinde geçen Survivor Kızlar-Rical ’da yarışmacılar 500 bin lira iri armağan üzere bire bir araya geldiler. Panama ’daki Contador Adası ’nda çekilen yarışmada zor huy şartları altında canlı 10 kız ve 10 koca müsabık, daha önceki “Var Mısın Bulunmayan Musun ’da yarışmıştı.

Taraflar, haftada iki dönem 4 ’er saat süresince Show TV ’bile yayınlanan programda iki ayrı kadro armağan ve dokunulmazlık oyunları üzere yarıştılar. Ödül oyununu kazanan kol, Dünya Ilıcalı tarafından ilkin kemirmek tevessül etmek üzere türlü ödüllerle ödüllendirildi. Bergüzar oyunundan aynı sonraki çağ ise ayrıcalık oyunu oynandı. Panama ’daki ıpıssız ada macerası sona erdi. Yarışma bundan sonra Türkiye ’de Acun Ilıcalı yoluyla şu zaman muamma tutulan bir yerde bitmeme edecek.

13 Ilkgüz ’dahi akıbet iki sevimli canlı yayında 500 bin TL ’lik balaban ödülü yolmak üzere mücadele edecekler.

KIBIRLI UĞRAŞ

Spor Akademisi öğrencisi olan Merve Leziz, yarışmada gruplaşmanın kurbanı oldu. Ihsan ’ın başını çektiği takım yerine, Hakan ’ın grubunda saha aldı. Ihsan ’ın grubu henüz kalabalık olduğu üzere, Kağan ’ın grubu tekerlek tekerlek adadan ayrıldı ve Merve bu yüzden tek kaldı. Fakat, dokunulmazlık oyunlarını kazanarak herkesi şaşırttı. Yegâne başına mücadele etti ve halkın sempatisini kazandı. El ona “Amazon” lakabını taktı. İki hafta esbak yarışmayı dahi kazanan Merve, Başak ile ona sempati besleyen Armağan ’ı düelloya çıkarınca Bağış ’ın ve sair yarışmacıların öfkesini aldı. Tıpkısı önceki yarışmada kurul onu düelloya gönderdi, düelloda Oğuzhan ’ı eledi.

SOĞUK GÖRÜNDÜ

Bağnaz Bursasporlu olan “Timsah” lakaplı Ertan Rodoplu ise kulisçi yapısıyla ilgi çekiyor. Bu zamana büyüklüğünde kulis ve dedikodu yaparak, insanları birbirlerine düşürerek sonuç dörde kalmayı başardı. Bu yönüyle izleyicilerin antipatisini kazanan oyuncu üzerine Facebook ’ta “Ertan ’dan Tiksinti Edenler” ünlü grup dahi kuruldu. Yarışmada kendisi kabilinden Bursalı olan Seda ’evet sempati gösterdi. Ama onunla dahi çekişme edip, elenmesi için kulis yaptı. Son konseyde onu Merve ’nin karşısına düelloya gönderen Vazıh namına “Armağan beni 3 öğün yemeğe götürdü. Sen bire bir öğün bağış oyunu kazanıp beni götürmedin. O zaman cezanı çek” dedi. Ertan ’ın, Türkiye ’deki düelloda Merve ’ye cebin elbet savaş edeceği nazik nikbet konusu.

SURVIVOR MERVE ’NİN ÇOKÇA ÖZEL FOTOĞRAFLARI ÜZERE TIKLAYIN

SURVIVOR ’DAN ÇOKÇA HUSUSI KARELER ÜZERE TIKLAYIN

SURVIVOR ARMAĞAN ’MAĞARA FOTOĞRAFLARI ÜZERE TIKLAYIN

Galebe Akbaş /HABERTÜRK

Bir Cevap Yazın