Süs Sali’yi eriten yöntem!

Bugün’den Okan Işık’ın haberine bakarak öğrencilik yıllarında çok aşkın kilo aldığını tamlayan Sali şöyle konuştu: “Üniversiteye alışamama üzere depresif benzeri buut olmuştu. Kendimi yemeğe verdim. Kiloları öğrenciyken almıştım.

‘80 KİLOYA ÇIKTIM ’

Okul bitince ise maltalık kaygısı bu fazla kiloları vermeme koruyucu oldu. Hangi zaman kilo vereceğim diyerek düşünmeyi bıraktım ondan bilahare kilolarım gitti. Eğer kiloya takılırsanız ruh sağlığınız dahi bozulabiliyor.”

O yıllarda hiç blucin pantolon giyemediğinden dert yanan Sali, “Ego bir vakitler nazik cisim tıpkısı kadındım… 80 kilo olduğum dönemler var. Boyum 1.60. O yüzden 46 üst giyiyordum. Blucin sarmak içimde hep düğüm kalmıştı” diye niteleyerek konuştu.

‘ÖZEL YAPTIRIYORDUM ’

O dönemde 38 bedene kadar nazil Sali, “İçimdeki büyük bala duruyor. Kemirmek yemeyi seviyorum. Hellim peyniriyle kilo verdim. Hellimlerimi özel yaptırıyorum.

Birkaç tuzlu beş altı semiz. Rastgele öğünde hellim yiyebilirim. Kıbrıs ’ta yerey fırınlarda yapılan peksimetle bile çokça yakışıyor. Hem inandırıcı hem birlikte çokça içimli” diye sırrını paylaştı.

Bir Cevap Yazın