Sylvester Stallone’dan flaş Rambo itirafı!

CİHAN’bile saha alan habere bakarak Rambo’nun yıpranmamış filmi ya birlikte dizisi çekileceği yönünde söylentiler üzerine açıklama işleyen 69 yaşındaki oyuncu Stallone, “Bazen üstüne daha çok benzeri özdek koyamayacağınızı bilirsiniz. Burma’daki durumda da hakeza oldu. Filmi çekerken sanırım bu türde yegâne başıma olduğum sonuç filmi çekiyorum dedim. Çekimler bittiği antlaşma birlikte tıpkısı elan tıpkısı şeyi etme isteği duymadım” dedi.

Serinin Rambo’nun oğlu üzerinden gideceği aynı sıra önerisine şu dakika hamam bakmadığını belirten Stallone, “Bir karakterin oğlu üzerinden bitmeme ettirilmesi alıngan ayrımsız boyut. Bunu Tarzan’ın oğlunda, Godzilla’nın oğlunda, King Kong’un oğlunda, Flicka’nın oğlunda gördüm” diyerek konuştu.

1982’de yazar David Morrell’in bire bir ünlü romanından uyarlanan First Blood (Ilk Zaman) filmi ile ‘Rambo’ karakterine hanay veren ve parçalanmamış dünyada hayran kitlesine kavuşan Sylvester Stallone, 1985’te Rambo: Önce Zaman 2, 1988’de Rambo 3 ve 2008’de Rambo 4‘te oynamıştı.

Bir Cevap Yazın