Tahir Sarıkaya’dan kediciğe ‘tanga’ sorusu!

Adnan Oktar’ın kediciklerinden Didem Ürer, Beyaz Zehir TV’da yayınlanan Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiyem programına misafir oldu.

Sarıkaya, Ürer’e, ‘Dekoltenin sınırlarını değme geçen dolaşma az buçuk daha zorluyorsunuz. Müslümanlıkta tanga giyip havuza buyurmak var mıdır?’ diyerek sordu.

Buna karşılık Didem Ürer, ‘Avrat iyice ayrımsız varlıktır. Tanrı’ın tıpkısı nimetidir ve avrat güzelliğinin takdir edilmesinden hoşlanır. Müslümanlıkta var mdır derken, Allah güzeldir, Allah güzeli yaratır ve Allah iyice olan seçkin şeyi dahi sever ve Allah sevilmeyi sever. O yüzden da biz fena hâlde olan herhangi bir şeyi gördüğümüzde bilcümle sevgimizi Tanrı’a yöneltiriz. Orada güzelliği görüpte güzelliğe yönelmek değil, Tanrı’a eğilmek gerekir. Damarı Bozuk Allah’ı gücendirir. Demin karı da ayrımsız şekilde güzelliğinin takdir edilmesinden hoşlanır.O yüzden bakımlı olur. Amma eskiden bugüne büyüklüğünde getirilen din anlayışında; karı bakılmamış, son adım ateş görüntülerde bulunacak şekilde dolaşması tavsiye edilen tıpkısı yaşayış kendisine bilinir. hatta eve kapatılıp duvarlara sopayı asacaksınız, kadını camdan baktırmayacaksınız. Kadın uslu bire bir varlıktır ve itikatlı benzeri insandır. O yüzden üstelik aklıyla akıntı paha amma tabiki güzelliğinin takdir edilmesinden hoşlandığı için bu şekilde cereyan boy bos’ şeklinde konuştu.

‘OKAN BAYÜLGEN’İN PROGRAMINA KATILMAYI DÜŞÜNÜRÜZ’

Tahir Sarıkaya’nın, “Okan Bayülgen tıpkı programında ‘Adnan Oktar’ın programına katılmadan cavlamak istemiyorum’ dedi. Bayülgen’i programınıza nida kırat misiniz?” sorusuna ise Ürer şöyle cevap verdi:

‘Kendisi bizi programına çağırma etti. Tığ birlikte zat programımıza onu davet ettik. Daha daha aynı anlaşmaya varamadık. Okan Bayülgen’in programına gitmeyi düşünebiliriz.’

Programdan görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz..

Bir Cevap Yazın