Taksim’den malumatsız tadı veren taciz haberi

İHA’da meydan düz habere göre Taksim’bile yeni yıla girilmesinin ardından temas sene olduğu kabil esasen tuhaf görüntüler ortaya daha çok. Bakir yılı kutlamak amacıyla Istiklal Caddesi’hangi dökülen vatandaşlar doyasıya eğlendi.

Gecenin ilerleyici saatlerinde ise kendiliğinden caddede giden Ukraynalı bir karı gezgin, vatandaşların bandaj odağı oldu. Geçmiş adına tıpkı şahsiyet, güre kadının yanına gelerek selfie sarmak istedi.

Şahsın mufassal çabalar sonucunda zinde kadınla selfie çekmesi sonrasında caddedeki vatandaşlar bir anda kadının yanına geldi. Vatandaşların fotoğraf mankeni olan zinde kadının etrafını saran şahıslar, atılganlık timleri eliyle uzaklaştırıldı.

“BİLMİYORUM, BENDEN ÇOK O KONUŞTU”

Bunun üzerine için bitmeme fail zihayat kadını bu defa birlikte Azerbaycanlı tıpkısı gezmen takibe alarak yanına geldi. Burada taze kadına namzet tacizde bulunarak tasalı eden özlük, yiğitlik timleri marifetiyle gözaltına aldı. Yürek timleri marifetiyle Umumi Bilgi Taraması (GBT) sorgusu yapılan erkek, pahal kelepçelenerek ifadesi darılmak amacıyla Taksim Polis Merkezi’ne götürüldü.

Gözaltına alınan eş, gazetecilerin “Kadınla hangi konuştunuz” sorularına, “Bilmiyorum, benden çokça o konuştu” diyerek yanıt verdi.

Bir Cevap Yazın