TALAT ALTAYLI TOPRAĞA VERİLDİ..

Fatih Altaylı ’nın babasıTalat Altaylı amacıyla Teşvikiye Camii ’nde cenaze merasimi düzenlendi.

Törene Fatih Altaylı, annesi Dost Altaylı, eşi Kahkaha Altaylı, kardeşi Burak Altaylı ve çocukları ile Mehabet Bakanı ve Başmüzakereci Hâkim Ihsan, İstanbul Valisi Yaşamış Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi Kırat Topbaş, Inanma Müdürü Hüseyin Haylaz, Türkiye Değiş Hareketi (TDH) lideri Mustafa Sarıgül, İhlas Bilgi Ajansı (İHA) Umumi Müdürü Fevzi Kahraman, işadamı Salt Arazi, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, işadamı Uca Antrenör, CHP Mebus Mehmet Sevigen, Hayal Avşar ve Sadettin Kuşatan ile matbuat, spor ve görüşme camiasından çok sayıda cesim benibeşer katıldı.

Cenaze töreninde, maktul liseli Işıklı Karabulut ’un annesi Vehleten Sıkıntı ile babası Ülker Felaket ’un bile amade bulundukları gözlendi.

Fatih Altaylı, eşi ve annesi ile birlikte taziyeleri kabul ederken, ümitsiz olduğu gözlendi. “Babamı kaybettim. Haddinden Fazla acıymış, çokça zormuş” diyen Altaylı, gözyaşlarına hakim olamadı. Ülker Sıkıntı ise, doktordan geldiğini ve kavisli bire bir husus nakletmek istemediğini ifade ederek, “Cenabıhak ’fecir yağmur diliyorum. Ruhu handan olsun. Hakeza benzeri velet yetiştirdiği için babasına teşekkürname ediyorum. Vaktiyle bize çok destek oldu, Allah Fatih Altaylı ’dan razı olsun. Hakeza evlatlar yumruk yetişiyor” dedi.

Kılınan cenaze namazının arkası sıra Talat Altaylı ’nın cenazesi omuzlarda araca taşındı. Babasının tabutunu taşıyan Fatih Altaylı ’nın ayakta durmakta zorlandığı gözlendi. Talat Altaylı ’nın cenazesi, daha sonra Zincirlikuyu Mezarlığı ’nda toprağa verildi.

Bir Cevap Yazın