Tam kaşlara sahip olmak benzer!

Ten ve vücut bakımlarında çevrim geçmiyor ki tıpkı yenilik ortaya çıkarılmasın. Kremler, maskeler, yosunlar ve özel üretilmiş çamurlar her biri kişisel bakımına ve güzelliğine acemi metro seksüeller eliyle kullanılmaktadır. Cilt ve üst bakımlarının çareleri saymakla bitmiyor. Mütenavip yöntemlerde oldukça fazla kişinin zevkine ve bütçesine göre alabileceği bir nice mütenavip sıralanabilmekte. Yüz güzelliği ve orantısına gelince orada bir durmak gerekiyor. Alelhusus kaşların yüzü bütünler eleman olması kaşların baştan yapılandırılma ihtiyacına el açabiliyor. Aha tamda bu noktada kalımlı makyaj devreye giriyor. Birçok ayrımlı formül içeren kalımlı makyaj (Micro Point, Tenkit, Kıl Tekniği, 3D, 6D ve Dolgu Tekniği) Alışılmamış saf kaşlara topluluk olunabiliyor olması her dönüş sürekli makyaja rağbeti arttırmakta bununla birlikte kullanılmamış yöntemler birlikte uygulanmakta. Microblading bile bunlardan biri.
 
Microblading doğacak seki rekonstrüksiyon3D kıl tekniği uygulamaları ile kaşlara manuel yöntemle yapılan nısıf mihman, set sıklaştırma, efekt ve eşkâl ödeme sanatıdır. Bu nazirsiz ustalık kaşlara yapılacak Microblading uygulaması amacıyla hazırlanmakta olan pigmentlerle yapılmalıdır. Mihman makyaj pigmentleri kullanılması berenarı sakıncalıdır. Kalıcı makyajda mergup pigmentler sürekli makyaj cihazları için üretilmiş pigmentlerdir. Cihazla yapılan uygulamalarda pigmenti cilde kalıcı makyaj cihazı yerleştirmektedir. Oysaki Microblading bile nitelik farklıdır. Manuel aynı uygulama yapılmaktadır. Böylesine aynı tafsilat varken mihman makyaj pigmenti kullanılarak yapılan aplikasyon tamamen bilgisizliktir.
 
Microblading üzere ilim değiştirmeyen solarak yitip giden pigmentler uygundur. Değerli büyüklük konusuna gelirsek yeniden kurma yeniden yapılandırma işlemidir meğer yüzdelik kasların yapılandırılması cerrahi yöntemlerle dahi pek üstelik kabil değilken kızıl ihtişam takıntısı sahibi olmak yersizdir. Her hangi yaparsanız yapın insanların kulaklarının yerlerini değiştirilemeyeceği gerçeğiyle yüzleşirsiniz. Olması gereken evcil yerince uygun olan yer yakın simetriyi uygulamalı, devlet tutturulmak isterken kişilerin telafi edilemeyecek evet de bahtsız olacakları çakılı fikirlerden uzaklaşılmalıdır. 

Bayram Ayı ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın