TANRI’NIN KULU OLAĞAN GELSİN!

Adamın biri Film Yıldızı Tv ve Yol D ’nin reklam bölümünün başındaki izinli bir hanımefendi için günlerce sitesinden müsvedde kampanyaları yaptı.

Bu kampanyaların ardı arkası kesilmedi. Böylecene o genel ağ sitesinin sahibinin hanende karısına benzeri müzik canlılık programının sunucusu olması konusunda uzlaşıldı. Ve bu kayırıcı bile müsvedde kampanyasına akıbet verdi!…

Şimdi sorarım kendisine  üzere bayındır mı?… Hanende karısı o programı hakkederek mi yapacak yoksa o hanımefendi bu adamın şerrinden bıktığı üzere mi?

Hani Internet medyası bağımsızdı!… Özgürlüklerin önündeki engelleri aşmıştı!… Madem söylendiği gibiyse o zaman neden bu siteleri şantaj ara bulucu kendisine kullanıyorsunuz?…

Sahibi olduğunuz Genel Ağ siteleriniz sizin “KEMIRMEK BORUNUZA” sınırlı hemşerim!.. Nedeniyle dürüstlükten, doğruluktan  falanca kan vurmayın!…

Elhasıl bu masallarla çocukları de inandırma edemezsiniz…

Demin, espas TRT ’ye geldi!.. Tıpkısı erkek-ı muhteremin serencam tezgahı TRT için!..

Sebebi ise; TRT ’ye haftanın 5 haset yayınlanacak  sabahleyin programı öneriyor ve projesi akseptans edilmeyince başta TRT Umum Müdür İbrahim Delimsirek görünmek üzere Kürşat Özkök hakkında müsvedde kampanyalarına başladı.

Peki TRT bu baskılara sorumluluk eğip bu adamın projesini akseptans edip, programı satın alarak yayına verecek mi? Yoksa yalman durup hadi oradan diyecek mi bu adama?

Bunu bütün gelişigüzel göreceğiz…

Bir çok genel ağ sitesi da, esas meslekleri olan haberciliği ayrımsız kenara bırakmış şantajla programlar  ve reklam almayı fariza edinmişler!..

Iri nazik gazetelerin nazik büyük TV eleştirrmenleri! tıpkısı genel ağ sitesi kurup başlıyor yayına arkası sıra, zılgıt ve müsvedde kampanyaları başlıyor. Bilahare abes ilkokul servet etmez programlarını kanallarda bir bir yayına sokmaya başlıyorlar.

Sizin anlayacağınız maskaralık diz boyunu geçti gırtlağa dayandı…

Ayrımsız Allahın kulu birlikte çıkıp bu pespaye gidişata dur demiyor.

Bu hangi rejim bu dürme turşusu, turşuyu yiye yiye edim olacaklar o ant görecem ben bunların sert kısımlarını…

Hem etikten hem iletişim araçları ahlakından ahkam keseceksin hem da yıldırma ve şantaj ile haksız kazançlar elde edeceksin…

Nerde bu yoğurdun bolluğu beyler?

Hadi bunu millî kanallara yapıyorsunuz. Bu kanalların başındakiler bile bunu yiyor ve size kere veriyor.

Ama, unutmayın kim TRT vatandaşın parası ile çalışıyor.

O ant bu tehditleri yaparak program düzlük çekimci gazeteciler halkı soymuş olmuyor mu?…

Yoksa siz dolandırıcılığa yeni ayrımsız derece mı buldunuz?…

Amma hisse senedi lafa söze gelince sevap gazetecilikten ve insan olmaktan bahsedip millete ibret verirsiniz…

Ancak, “DEVE ’Yİ HAMUDU İLE YUTMAKTAN HOŞGÖRÜSÜZ KALMAZSINIZ!..”

Haydi ordan sizin adamlığınız kaç kuruş bee zübbeler?..

Sacit Arslan

 

 

Bir Cevap Yazın