Tanyeli sunu mutlu gününde bombaladı!..

Hürriyet’te meydan düz habere göre adlı oryantal Tanyeli, 2014 yılında Bursalı işadamı İlker Sünnili ’yle nikâh masasına oturmuştu. Bodrum’üstelik ocak arasında hoşur tıpkısı törenle evlenen Tanyeli ve eşi Avustralya’birlikte düğün yaptı.

Pir haberi içtimai medyadan duyuran adlı oryantal düğünü için vukuf verdi. Tanyeli adam vermeden bazılarını ‘günücülük ve fesatlıkla ’ suçladı.

Işte Adlı oryantal Tanyeli’nin o paylaşımı;

‘Sevgili takipçilerimin bilgisine… Zira herkesin dolgunca niyeti olduğu büyüklüğünde, günücülük ve münafıklık virüsü herhangi bir yerini muhasır hastalara, bire bir dahi düşkünlük hastalığına giriyorlar. Biliyorsunuz. Bu düşkünlük hastalığı Cenabıhak korusun. Yazık onlarda âdem izah yapayım birlikte rahatlasınlar…

2014 yılında evlendiğim eşimle sülale ortada tıpkısı merasim yapmıştık, toplanmış 6 kişiydik. Düğünümüzü yapmamıştık, Avustralya kanunlarına göre bile nikâh yaptık. Burada yaşıyoruz ya ondan! Merakgiller, özellikle içinizde ruhunuzun çirkinliği yüzüne vuran gudubet hanımlar… Siz birlikte haklısınız bu görk kıskanılmaz mı? Açın ayrımsız tahkiye havası, oynayın iyi gelir içiniz açılır. Sinir olacağınıza batın atarsınız.

Neyse demin tamamlandık. Tığ çokça mutluyuz. Şükür kırcı yüreğimiz, çok şükür… Beni sevenler çok bahtiyar oldu. Hadi siz de kendinize tıpkısı esenlik yapın içinizdeki kir pastan, talihsizlik hastalığından kurtulun bol gelir belki, mutluluklar… Sizde mutlu olun zavallılar.’  

Bir Cevap Yazın