Taraf yazarı ‘kaçmadım’ dedi

“Katiyen ve kata Başvekil’ın sözleri sonrası dar dışına çıkmadım. Nedim Şener kadar bire bir tetikçinin ifadelerini dikkate almıyorum. Eğreti ayrımsız proje üstünde işlemek amacıyla Brüksel’deyim.Bazıları hakkımda bilet aldı diye niteleyerek uydurmuş. Bilette ismimin yazıldığı yerde Emre Aptal hesabına yazmışlar. Bunlar adımın Emrullah Fikirli olduğunu da görmüyorlar” iddiasında bulundu. Emre Çokbilmiş’nun sözlerine Nedim Şener’den karşılık geldi.

Başvekil Erdoğan’ın için yanlışlık duyurusunda bulunduğu Canip Gazetesi yazarı Emre Düşüncesiz, domestik intihabat sonrası Türkiye’den kaçtığı yönündeki iddialara Pozitif BirTV ekranlarında yayınlanan ve Duygusal Dündar’ın sunduğu Deli Dolu Gaste programında cevap verdi.

”EMRE DÜŞÜNCESIZ YAZMIŞLAR. ADIMIN EMRULLAH APTAL OLDUĞUNU GÖRMÜYORLAR”

Başvekil Erdoğan’ın karşı suş duyurusunda bulunduğu ve yetersiz dışına kaçacağı ileri sürdüğü isim olan Emre Beyinli, “Asla ve kata Başbakan’ın sözleri sonrası ev dışına çıkmadım. Nedim Şener gibi aynı tetikçinin ifadelerini dikkate almıyorum. Şubay ayının sonunda yani Mart’ın başında geldim buraya. Suriye ile ait kaydın 13 Mart’ta yapıldığı açıklandı. Bunun üzerinden Erdoğan ve çevresi ve tıpkısı topluluk çeteciler benim üzerimden tıpkısı kampanya yürütüyorlar. Erdoğan ve çevresi hukuku öyle tıpkı paçavra haline getirdiler ki verdikleri dilekçeler hatalarla meşgul… Bazıları gidecek diye bilet almış deniliyor. O biletleri AKP’nin trolleri Twitter’üstelik yayınladılar. Ego Brüksel’deyken da hakkımda bilet uydurmuşlar. Bilette isminin yazıldığı yerde Emre Akil adına yazmışlar. Bunlar o kadar dingil ki benim adımın Emrullah Çokbilmiş olduğunu görmüyorlar. Bu linci 28 Şubat’ta gördük. Başvekil Erdoğan hakkındaki yolsuzluk iddialarını sunma haddinden fazla dillendiren isimlerden birisiyim. Onlara tavsiyem şu az buçuk elan insicamlı şeyler uydursunlar. Bilet sahtekarlığı yaparken biraz kafaları çalıştırsınlar. O büyüklüğünde şapşalca paçavralar yapıyorlar ki adımı keşke doğru uydursunlar” diye niteleyerek konuştu.

“SURİYE KAYDINI SIZDIRAN KIM Mİ?”

Suriye curcunalı kaydının sızdırılmasında parmağı olduğu iddialarına bile anif yanıt veren Emre Fikirli, “O kayıtlar Başçalan isimli siteden yayınlanmadı. Başçalan hesabından değil eksantrik aynı isimden yayınlandı. Bunlar bu büyüklüğünde şapşal. Bu kayıtların kaydedilmesi yayınlanması ve içeriği suçtur. Hükümete sakıt görev kaydedeni ve yayınlayanı tayin edip bunları acilen yargıya çıkarmaktır. Bana bakarak o kayıtları eden dâhilen birisi. O derinti sağır odada yapılmış. Dâhilen birisi marifetiyle kaydedildi. İnsanların üstüne ayrımsız kol kuruyorlar. O kayıtlarda Türk topraklarına füze atılmasından ve türbedeki askerleri şehit ederek savaşa sokmaktan bahsediyordu. Süssüz dalavereli aranıyorsa o içeridekilerden birisidir” diyerek konuştu.

“BEN KAÇMAM HIRSIZLAR KAÇACAK”

Emre Akil, “Maatteessüf bu proses benim açımdan kullanılmamış tıpkısı süreç değil. Hükümet baskısı zımnında üniversitedeki işimi kaybettim. Burada geçici tıpkısı proje üzerinde tıpkı faaliyet yapıyorum. Hükümet o büyüklüğünde balaban linç kampanyası içerisinde ki bazı isimleri linç gitmek istiyorlar. Bir sabah akılsız gelebilirim ve onların gözlerinden öperim. Ego ülkemden kaçmam hırsızlar kaçabilir” dedi.

HÜRRİYET

Bir Cevap Yazın