Tarkan hususi uçağını bu yüzden kullanmamış!

Takvim’den Entelektüel Hamza’nın haberine göre yılbaşında Kıbrıs’taki Elexus Hotel’birlikte dinleti veren Tarkan, sözleşmesine konulan bir özellik yüzünden sıkıntı çekti. Tıpkısı zamanda Atlas Jet’in de sahiplerine ilişik olan otelin yetkilileri, Megastar’a “Kıbrıs’a gidip gelirken bizim havayolumuzla uçacaksın” şartı koştu.

KAR MAĞDURU OLDU

1 milyon 200 bin TL ecir karşılığında sözleşmeye imza atan adlı artist, 30 Aralık’ta Kıbrıs’a giderken nazik alışılmamış yaşadı. Megastar’ın anne kabusu ise İstanbul’daki kısık kar yağışı zımnında cümle havayolları gibi Atlas Jet’in da uçuşlarında saatlerce rötar olmasıydı. Tarkan da sözleşmesindeki bap gereği umum elverişsiz içi ve elverişsiz dışı seyahatlerine hususi uçakla gitmesine rağmen tarifeli seferini bekledi.

ÖZEL GIRIŞ İSTEDİ

Havalimanında 4 saat muntazır Megastar, gazetecilere dahi yaşadığı çileyi “Ben da bütün üzere kar yağışının mağduru oldum” diye niteleyerek dile getirdi. beraber otel yetkililerine “Tarifeli uçakla uçarım fakat beni hususi tıpkısı kapıdan geçirin” diyen adlı artist, Kıbrıs’a VIP kapısından giriş yaptı. bu arada adlı sanatçının, otele vardığında yetkililere özel uçak namına Atlas Jet’in tarifeli seferiyle uçtuğu üzere sitem ettiği de öğrenildi.

Bir Cevap Yazın