Tarkan ve ileri eşinin geçmiş pozu!

Hürriyet’ten Gökhan Kimsesizcan’ın haberi… Tarkan 2015 ’in akıbet günlerinde kız istemeye her an evlilik amacında ilk dokunaklı adımı atmıştı. Kıbrıs ’taki Elexus Hotel ’birlikte yılbaşı konserinin ardından eskimemiş yılın ilk haset odasında buluştuğum Tarkan, evleneceği kişinin Pınar Iştiyak olduğunu doğrulamış sonrasında dahi ikilinin önceki fotoğrafları Kelebek ’te yayınlanmıştı.

Dolgun fotoğrafta aynı karede görüntülenen Tarkan ’ın ile Bulak Iştiyak ile birlikte ilk fotoğrafı önceki dolaşma elime geçti. Öğrendiğim kadarıyla Tarkan ’ın 2008 ’da bire bir Almanya konseri sonrası kuliste verdiği bu gösteriş, Bulak Istek ile nazik fazla temellerini attı.

TARKAN HUZURU RASTGELE ZAMAN EVİNDE BULDU

Çocuk amacıyla evleneceği yazılıp çizilen Tarkan ’ı yer dolgunca tanıyan kişilerden biri olan 14 yıldır birlikte çalıştığı çarkıt koruması Uzun Ağaoğlu, Tarkan ile Bulak Istek ’in tanışmasına kendisinin kurgu olduğunu söyledi.

Almanya konserleri sırasında kendisine apotr olan Istem ’mağara akrabasının ricası konusunda kulise aldığı Bulak Umu ile Tarkan ’ın tanıştıktan yıllar sonra flört etmeye başladığını belirten Ağaoğlu, Tarkan ’ın ev hayatını seven ve akrabaları ile seçme ant mülaki birisi olduğunu söyledi.

Tarkan ’ın huzuru seçkin ahit evinde bulduğunu sözlerine ekleyen Ağaoğlu, o nedenle Tarkan ’ın evliliği çocuk üzere değil, kıtipiyoz gelin olmak istediği üzere yapacağını söyledi.

Bir Cevap Yazın