Tarkan’ın konser biletlerine sakil deste!..

Takvim’in haberine göre Megastar’ın merakla muhtemel Harp Okulu Cemil Topuzlu Açıkhava konserlerinin tarihleri güzeşte açıklandı. Tarkan, bu yıl 26-27-28 Ağustos tarihlerinde İstanbullu hayranlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

SİTE ÇÖKTÜ

Haftalardır ünlü sanatçının konseriyle ilgili detayları bekleyen hayranları birlikte biletler satışa kazanç sokak kolları sıvadı. Tarkan’ın 56 ve 82 lira kategorilere ilgilendiren bilet fiyatları 5 an içerisinde tükendi. 3 günde birlikte tükenen bu kategorilerin yanında farklı biletlerin birlikte çoğu bitti. Geriye artan 550, 330, 275, 250, 200, 175, 150 ve 112 teklik biletleri satın almak isteyenler dahi ‘biletix’ internet sitesini çökertti.

3 DEĞİL ELAN AŞKIN OLSUN

Etraflı müddet siteye girip bilet almak benzer olmadı. Tarkan hayranları, biletlerin simultane tükenmesine toplumsal medyadan de başkaldırı etti. Elan esbak yıllarda 9 akşam sıkışık Harbiye’bile dinleti veren Megastar’ın bu yıl çabucak 3 dinleti yapacağını açıklaması da Tarkan hayranlarını üzdü. Adlı sanatçının, konser serilerini mevrut ağır dilek üzerine arttırıp arttırmayacağı ise merakla bekleniyor.

O BENİM YILDIZIM

Sibel Birey’ın sözü ve müziğe Tarkan’a ilgili bakir parçası ‘Bire Bir Inç Bal’ın kayran aldığı single, bugün piyasaya çıkıyor. Megastar üzere “Aynı acun starıyla hizmet etmek iri imtiyaz. Tarkan benim tek yıldızım” diyen Sibel Fert, şarkıyı ferda Harbiye konserinde ilk kez söyleyecek.

Bir Cevap Yazın